51spirit01Týdeník Spirit si můžete koupit v tištěné podobě a prolistovat ho. Stejně tak si ale můžete přečíst jeho zajímavé články nebo horoskopy na svém tabletu a mobilním telefonu!

Předvánoční dvojčíslo s VELKOU VÁNOČNÍ MERENDOU  je tady!

Tajemno, záhadná místa, podivné jevy a fenomény: Posvátné mystické komplexy marae, víte, který den je váš šťastný? Zvyky o zimním slunovratu a Novém roce, moudrost stromů, podivnosti okolo sochy Radegasta, posvátná a uctívaná zvířata, zlaté prasátko a svíčka jako symbol boha Dažboga, vánoční ozdoby z perlí, příběh nejkrásnější koledy, ozdobený stromek jako překvapení...

Klíč ke šťastné budoucnosti: Předpovědi pro dva další týdny, pohyb a vliv planet v měsíci lednu, evropský horoskop na leden.

Meditace: Pro dobré spaní - proběhne dne 17. prosince v čase od 20.00 do 20.10 hodin. Pro celkovou pohodu - proběhne dne 23. prosince v čase od 20.00 do 20.10 hodin.

Zdraví: Co si o Vánocích ohlídat? Čaje, které vás postaví na nohy, multivitaminy a obranyschopnost organismu, aktivní pohyb oddaluje stárnutí, co všechno dokáže masáž?

Vztahy: Nebojte se Vánoc!

Tipy pro krásu, do domácnosti či na zahradu: Kouzlení s pudrem, adventní výzdoba, dobrou chuť se Spiritem...

Zajímavosti: Novinky ze světa vědy, kamenný vodopád, dva pražské betlémy, komunikační technika, zdvořilost se vyplácí, tajemství dlouhověkosti v Acciaroli...

Zábavný test, vaše příběhy, soutěže, křížovky, pranostiky...

  

    Ochutnávka z dalšího čísla právě ZDE

 

 

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2013306
DnesDnes530
VčeraVčera708
Tento týdenTento týden3386
Tento měsícTento měsíc9631

Partnerské weby