Sobota 24. a neděle 25. února

Odborníci z Astrocentra říkají: Konstelace soboty 24. února jsou vhodné pro úklid, cestování, sportování, pobyt v přírodě i vzdělávání. Planetární postavení přeje pořádání večírků, oslav, návštěvám divadla, kina, plesu či koncertu. Doma by neměli

zůstávat hlavně nezadaní zrozenci znamení BLÍŽENCŮ, LVA, PANNY, RYB a STŘELCE. Barvou soboty je STŘÍBRNÁ. Je to barva hojnosti, naděje a velkých ideálů.

Planetární postavení neděle 25. února ukazuje na nedorozumění a neupřímnost. Dávejte si pozor, komu co říkáte. Neroznášejte drby a nikoho nepomlouvejte. Neslibujte nic, co byste později nemohli splnit. Astrální kombinace je nakloněna kreativním činnostem a umělecké práci. Postavení VENUŠE a MARSU ukazuje na napětí ve vztazích. Nepouštějte se do řešení případných partnerských potíží. Tato konstelace je spojována s vášní a zvýšenou sexuální touhou. Především zrozenci znamení BÝKA, BLÍŽENCŮ, LVA, PANNY, RYB, STŘELCE by se mohli nečekaně s někým sblížit. Barvou neděle je ZELENÁ. Je to barva harmonie, bezpečí, rovnováhy a uzdravování.

Planety radí i varují

Předplaďte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1772401
DnesDnes87
VčeraVčera1158
Tento týdenTento týden7632
Tento měsícTento měsíc29036

Partnerské weby