Pondělí 23. dubna

Odborníci z Astrocentra říkají: Planetární postavení ukazuje na kolísavé emoce. Neplánujte si proto na tento den náročný program nebo dlouhou služební cestu. Astrální kombinace bude přát

kreativní práci. Je to vhodný den pro obchodování. Luna ve Lvu je příznivou konstelací pro návštěvu kadeřníka. Barva a sestřih budou zdařilé. Nemusíte se bát ani změny. Nový jarní účes vám prospěje. Barvou pondělí je  ORANŽOVÁ. Je to barva vitality, svěžesti a optimismu. Pomáhá proti nervozitě, strachu a depresím. 

Rada od Andělské paní - Lenky Mohammadi: Měsíc putuje znamením Lva a je v přibývající fázi. Běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, srdce je dnes namáháno více než v jiné dny. Snažte se vyhnout stresovým situacím. Chcete-li mít husté a krásné vlasy, nechte si je zastřihnout. Dnes se prověřuje, jak člověk pracoval s energiemi předchozích osmi dní a jak se očišťoval. Pokud to dobře zvládl, nebude pro něj tento den tak náročný. Tento lunární den může svádět některé jedince ke zlu a k provozování černé magie. Připravte se na provokace a útoky z okolí, podvodné jednání a lstivost. Pokuste se to vše rozpoznat. Snažte se odpouštět, lépe vám to půjde, pokud se do dotyčných vcítíte. Vytvořte si astrální ochranu, aby se k vám nedostala nějaká kletba. Ovšem může z vás být kletba také sejmuta, poproste o to své duchovní pomocníky. Nedívejte se do zrcadla, mohou se v něm objevit astrální bytosti. Dnes je dobré napojit se na energii Matky. Může to být vaše matka, ale i  babička z matčiny strany. Uvědomte si svoje kořeny. Mohou se objevit bolesti na hrudi a potíže s dýcháním.

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

1827235
DnesDnes690
VčeraVčera777
Tento týdenTento týden690
Tento měsícTento měsíc17669

Partnerské weby