0904ritulyÚterý 19. února

Astrolog a terapeut Vít Kuntoš říká: Úplněk vás může odtrhnout od reality a nemusíte odhadnout svoje síly. Snažte se držet raději při zemi.

Odborníci z Astrocentra doplňují: Dnes přechází SLUNCE do znamení

RYB, kde se bude zdržovat jeden měsíc. Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Slunce v této době uzavírá své roční putování, zima se blíží ke svému konci. Příroda se připravuje na jaro. Ryby jsou znamením mysticismu, transcendence, snění, víry, umění, kreativity, intuice, soucitu, pomoci a obětavosti. Při tomto hvězdném postavení byste měli nezištně pomáhat. Každý den udělejte jeden dobrý skutek. Navíc nastane i ÚPLNĚK ve znamení PANNY. Upozorní vás na potřebu lépe si organizovat každodenní život. Když si vybudujete pevnou disciplínu, nebudete se vyhýbat náročným úkolům a unikat realitě sněním či pomocí prášků nebo alkoholu, pak budete efektivní, budete jednat rozvážně a budete ve svém životě úspěšní a spokojení. Úterní úplněk je také ideálním startovacím dnem pro změnu životního stylu a detoxikaci. Vyzkoušejte přerušovanou hladovku. Občasné šestnáctihodinové hladovění vám pomůže zbavit se nadbytečných kilogramů, ozdraví střeva a zpomalí stárnutí. Na úterý si neplánujte náročný program. Není to vhodný den pro pracovní schůzky, obchodování či podepisování smluv.

Rada od Lenky Mohammadi, Andělské paní: Je úplněk. Jezte střídmě, běžte na procházku, ale nepřetěžujte se, snažte se vyhnout stresovým situacím. Je to den rovnováhy, čistoty, harmonie a spravedlnosti. Za žádnou cenu se nerozčilujte, udělejte si pohodu. Nekřičte, nenechte se strhnout k závisti a zlobě, abyste nenarušili tok harmonické energie. Velmi vhod vám přijdou posilovací cviky a rituální očista vodou. Manželství dnes uzavřené bude založené na harmonii.

Kontakt: https://www.horoskopy-online.cz/, https://www.astrolog-terapeut.cz/, https://www.andelskapani.cz/

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2069833
DnesDnes1044
VčeraVčera1237
Tento týdenTento týden2281
Tento měsícTento měsíc16869

Partnerské weby