24900191 1627072960672028 8636367592067159611 nPátek 14. prosince + víkendové naladění

Astrolog a terapeut Vít Kuntoš říká: Pátek s Lunou v Rybách přinese silné emoce a fantazie. Můžete se však ve svých pocitech ztrácet a neuvidíte věci zcela jasně.

Odborníci z Astrocentra dodávají: Luna prochází

znamením RYB. Při této konstelaci byste se neměli přemáhat. Udělejte si čas sami na sebe. Běžte na masáž, cvičte jógu a relaxujte u oblíbených činností. V pátek nechoďte do kadeřnictví a nejlépe si vlasy ani nemyjte. Páteční konstelace je nakloněna romantice, společenským setkáním, návštěvám divadel, koncertů, tanečních představení, výstav a galerií. Půjdete-li na předvánoční večírek, pak to nepřehánějte se spotřebou alkoholu. Opatrní by měli být především zrozenci znamení BLÍŽENCŮ, PANNY, STŘELCE a RYB. Barvou pátku je ŠEŘÍKOVÁ neboli LILA. Je to barva jemnosti, něžnosti, fantazie, laskavosti a romantiky. Tato barva povzbuzuje inspiraci a kreativitu. Zmírňuje stres a bolesti hlavy.

Rada od Lenky Mohammadi, Andělské paní: Měsíc putuje znamením Ryb, je v přibývající fázi. Ryby mají vliv na chodidla a prsty u nohou. Udělejte si čas na jejich koupel a masáž. Věnujte se umělecké tvorbě, odpočívejte, meditujte. Zavlažte pokojové i venkovní rostliny, keře a stromy. Je to den proměny a odpuštění. Je dobré navždy uzavřít minulost. Dnešku vládne alchymie, můžete si připravit lék na svoji nemoc, bude mít maximální účinnost. Dnes však nedělejte nic s ohněm. V těle probíhají velké biochemické změny a reakce. Nejvíce jsou ovlivněny žaludek a střeva, proto proveďte jejich očistu. Jezte lehce a večeři nejpozději do 19. hodiny.

Sobota 15. a neděle 16. prosince

Vít Kuntoš: V sobotu si můžete najít čas na chvíle romantiky, ale zápasit nejspíš budete se zmatkem, objevit se mohou nějaká nedorozumění. Neděle přeje aktivnímu programu.

Odborníci z Astrocentra: SOBOTNÍ astrální kombinace ukazuje na proměnlivé nálady. Věnujte se předvánočním přípravám, úklidu, ale udělejte si také čas sami na sebe. Zajděte si na masáž, do sauny, meditujte, poslouchejte oblíbenou hudbu, čtěte inspirativní literaturu. Náladu vám zlepší i film, divadlo nebo tanec. V sobotu nepřeceňujte své síly, zbytečně neriskujte. Barvou soboty je INDIGO. Tato barva podporuje duchovní schopnosti a prohlubuje intuici. Oblečte se do této barvy, noste šperky s ametystem či akvamarínem. To jsou kameny duchovní čistoty a pomáhají harmonizovat tělo a mysl.

Lenka Mohammadi: V sobotu se prověřuje, jak člověk pracoval s energiemi předchozích dní a jak se očišťoval. Pokud to dobře zvládl, nebude pro něj tento den tak náročný. Tento lunární den je jinak považován za „satanský“, lidi to táhne ke zlu a k provozování černé magie. Připravte se na provokace a útoky z okolí, podvodné jednání a lstivost. Snažte se odpouštět, lépe vám to půjde, pokud se do dotyčných vcítíte. Vytvořte si astrální ochranu, aby se k vám nedostala nějaká kletba. Ovšem může z vás být kletba také sejmuta, poproste o to své duchovní pomocníky. Dnes je dobré napojit se na energii Matky. Může to být vaše matka, ale i  babička z matčiny strany. Uvědomte si svoje kořeny. Mohou se objevit bolesti na hrudi a obtížné dýchání.

V neděli Měsíc přibývá a putuje ve znamení Berana. Beran ovlivňuje hlavu, obličej, mozek, oči, nos a životní sílu. Trpíte-li na migrény, pijte hodně čisté vody a žádnou kávu. Beran přeje změnám a novým začátkům. Jděte mezi lidi, jeďte na výlet, domluvte si rande, vyrazte si s přáteli. Aktivuje se karma. Poznejte svoje kořeny, ponořte se do sebe. Energii čerpejte v rodině a také ji v rodině vydávejte. Zkuste zlepšovat a upevňovat vztahy mezi vašimi blízkými a příbuznými. Upevňujte rodinné tradice. Muž tradici předává a žena ji uchovává. Vyprávějte dětem historky z jejich nebo svého dětství. Můžete vytáhnout staré fotky a společně si je prohlížet. Odpočívejte u toho, relaxujte, buďte v klidu. Určitě se snažte vyhnout domácímu konfliktu. Dne je vhodný k zahájení stavby či rekonstrukce domu. Dobře vám udělá sauna či bylinná koupel s masáží. Pijte dostatek tekutin, tekutina je symbolem pramene tradicí.

Kontakt: https://www.horoskopy-online.cz/, https://www.astrolog-terapeut.cz/, https://www.andelskapani.cz/

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2013307
DnesDnes531
VčeraVčera708
Tento týdenTento týden3387
Tento měsícTento měsíc9632

Partnerské weby