Od té doby, co se mnou bydlí, nastal v mém životě řád a ona dbá na jeho dodržování. Stačí, aby se na mě podívala s hlavičkou ke straně, a já vím, že něco dělám nesprávně. Ale dovede se dívat i tak, že vás to vezme za srdce. Mám pocit, že se na mě svýma překrásnýma očima dívá neustále. Samozřejmě, že spolu spíme. Nelehá si

současně se mnou, sedí někde opodál a tváří se, zda má, nebo nemá. Ale vím, že je to koketérie. Najednou ji mám vedle sebe, opře se o můj bok a čeká, až jí začnu hladit bříško porostlé jemnými hřejivými chloupky.

Takhle spolu usínáme, ale mazlíme se při každém, třeba jen kratičkém, procitnutí. A ona si při tom vždy vzdychne. Ví přesně, kdy chci vstávat, a je vzhůru o chvilku dříve. Ranní hygienu mě nechá udělat, to ano, zatímco já slyším, že ona vykonává tu svou. Pak se posadí ke snídani. Ráda snídá z misky a navíc ochutnává moji paštiku nebo sýr.

K psacímu stolu mě doslova nažene. Usedne z druhé strany a dívá se mi přes rameno. Když hned nezačnu pracovat, hledí káravě a rozhazuje papíry. Když se však dám do psaní, je spokojená, natáhne se přes celý stůl a usne.

Má přítelkyně je totiž kočička, vlastně kocour. Černobílý briťák. Je kastrovaný, aby neznačkoval, ale nevadí mu to. Jmenuje se Pitrýsek a slyší na jméno Pidla. Zejména, když je volán k jídlu. To běží a zatáčky bere smykem.

Velmi se milujeme.

Planety radí i varují

Předplaťte si nás

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Inzerce týdne

Inzerce aktuální týden

2044762
DnesDnes390
VčeraVčera843
Tento týdenTento týden2294
Tento měsícTento měsíc19115

Partnerské weby