Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

Populární herečku Lenku Termerovou si můžete pamatovat ze seriálu Velmi křehké vztahy, kde ztvárnila postavu Jiřiny Rubešové. Před několika málo lety se poprala s osudem, onemocněla rakovinou prsu. Nějaký čas se jí to před veřejností dařilo tajit. Ale prodělala

operaci, radioterapii i chemoterapii, přišla o vlasy, a jak říká, s holou hlavou už se pak pravda schovává těžko. Zákeřná nemoc jí prý tak nějak zastavila život, ale i díky ní je teď vděčná za každý další den a raduje se z maličkostí, třeba z obyčejného deště. Lenka Termerová je nakloněna alternativním metodám léčení, důvěřuje bylinkám. Studovala esoteriku na Univerzitě nového věku, ale ke kartářkám si pro rady nechodí a věštit z ruky by si také nedala. To, že jí to není blízké, ale prý neznamená, že by to považovala za nesmysl. Co o Lence Termerové prozrazuje numerologický rozbor?

 

Jejím osudovým je číslo sedm. Sedmička v sobě nese přemýšlivost i samotářské sklony, logický náhled na dění kolem a racionalitu, mírumilovnost a jistou vnitřní vyváženost. Životní číslo - čtyři - k sobě poutá vládnoucí planetu Uran, která činí lidi praktickými, do jisté míry konzervativními a rozhodně spolehlivými, avšak ne zcela sebejistými. Den narození herečky Lenky Termerové se nese v duchu všestrannosti. Do vínku jí dává bystrost a činorodost, impulzivnost, profesionální kvality. A jaký že pro ni bude ten letošní rok? Osobní roční vibrace se vážou k číslu šest. Může se tedy ocitnout před nějakou volbou, do života jí vstoupí nové možnosti, nebude jí chybět tvůrčí inspirace. Pravděpodobně se objeví i nějaké zkoušky, rodina a přátelé budou potřebovat její pomoc. Důležité pro ni bude, aby si zachovala harmonii a rovnováhu, aby se nepřetěžovala starostmi o druhé, nebrala na sebe příliš zodpovědnosti. To by výrazně oslabilo její zdravotní odolnost. Šestka jako taková je hodně orientovaná na rodinu a zázemí, což koresponduje s tím, že by se měla dočkat dalších vnoučat a jiných radostných událostí rodinného charakteru.
(rid)

Herečka Lenka Termerová je zrozencem znamení Raka pod vlivem Měsíce (narodila se 12. července 1947). Z toho plyne její určitý neklid, snivost i zájem o okultní vědy. S manželem - režisérem Morisem Issou původem ze Sýrie - vychovala dceru a syna, je babičkou tří vnoučat.

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3076800
DnesDnes230
VčeraVčera461
Tento týdenTento týden2701
Tento měsícTento měsíc230

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab