AUTOR ILUSTRAČNÍHO FOTA: BENHERKES
Pokud se někdo zabývá rituální magií, musí to hlavně umět. Paní Jovanka se zabývá více jak tři desítky let nejen rituální magií, ale i výklady budoucnosti, hledáním nových životních cest a dokáže zvrátit v dobrý prospěch i některé lidské osudy či dohořívající lásku. Pojďme se jí proto zeptat na několik otázek.

Jak byste charakterizovala rituální magii, kterou ovládáte?

"Rituální magie, kterou dělám, klade důraz na obřady a planetární hodiny. K rituálům je potřeba určitého dne, ale samozřejmě i pomůcek. Ty se musejí připravit pro každého zvlášť, potom jsou již nepoužitelné. Jde například o speciální oleje, pergamen, svíčky. Ke všemu je také potřeba oltář, bez kterého magický obřad udělat nelze. Hlavně se ale tato magie musí dělat srdcem, musíte porozumět lidem, kteří se odhodlají něco ve svém životě změnit k lepšímu a společně s nimi nalézt to správné řešení."

Je tedy lepší nejdříve se podívat do budoucnosti?

"Pokud si lidé nejsou jisti, jak bude jejich život vypadat, je lepší nejdříve zpracovat odborný výklad. Ten dělám na jeden až tři roky dopředu. Jestliže ale mají konkrétní problém, například neopětovanou lásku, vyhaslé city od manžela nebo manželky, strach o finanční zajištění, práci, tady už se většinou sáhne po rituální magii. Ta se ale musí vždycky dělat s citem a tak, aby nikomu ze zúčastněných neublížila."

A jaké jsou největší problémy lidí, kteří se na vás obracejí?

"To je různé a liší se podle životního osudu každého z nás. Většinou jde ale o problémy s láskou a se vztahy všeobecně, mnoho lidí se bojí co bude zítra a jak zvládnou splácet veškeré závazky, v posledních letech se ale objevují i lidé, kteří se dostali do styku se zářením na bázi mikrovln či telepatickým působením na ně a chtějí se z těchto věcí vymanit. Lidé se stávají agresivnějšími a mnohdy bezmyšlenkovitě ublíží a vyvolají zlo. Ne všichni si ale uvědomí, že zlo se vždycky vrací tam, odkud vzešlo."
(hen)
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel. 732618978 (pondělí od 18.00 do 20.00)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3104591
DnesDnes662
VčeraVčera876
Tento týdenTento týden1538
Tento měsícTento měsíc13684

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab