Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

FOTO: ROYALTYFASHIONANDSTYLE.COM
Ačkoli je Martha Louise jedinou dcerou norského krále Haralda V. a po svém bratrovi a jeho dětech je čtvrtou v pořadí následníků trůnu, titulu princezny se v roce 2002 vzdala. Zbavila se tak větší části oficiálních povinností, aby se mohla více věnovat svému soukromému životu (provdala se za trochu bohémského spisovatele Ariho Behna, s nímž má

tří dcery) , zájmům a činnostem. Založila si vlastní obchod s alternativní medicínou, je fyzioterapeutkou a vydává knihy pro děti a o andělech. Mimo jiné radí čtenářům, jak se s anděly spojit, jak s nimi hovořit. Od dětství dokáže číst vnitřní pocity lidí a dokáže navázat kontakt s anděly. Královský dvůr se od těchto jejích aktivit distancoval, jí to ale nevadí. Je přesvědčena, že všude kolem nás je nekonečné množství andělů, kteří nám chtějí pomoci - kdykoli a ve všech situacích. Jsou tu pro nás a jsou skuteční.

 

Co o norské princezně prozrazuje numerologie? Má osudové číslo 7, což do jisté míry může znamenat velkou přemýšlivost, zvídavost a samotářské sklony, sklon k okultu, zaujatost pro náboženské či psychické zkoumání, talent pro studium náročných předmětů a vyhledávání skrytých principů. Energie sedmičky dodává člověku též mírumilovnost a rovnováhu. Životním číslem princezny je 4. Té vládne planeta Uran, tvoří lidi praktické, spolehlivé. Den narození se nese v duchu vytrvalosti, důkladnosti a laskavosti (dvě dvojky ukazují na schopnost splynout s partnerem). Rok narození je pod vládou čísla 9 - to opět naznačuje smysl pro zodpovědnost, uvážlivost, přemýšlivost. Letošní rok je pro Marthu Louisu spojen rovněž s vibracemi čísla 9, které představuje naplnění a zakončení cyklů. Může tedy procházet obdobím potíží a zmatků, pociťovat neklid a úzkost, v jejím životě se mohou objevit i dost zásadní změny. Může ztrácet i nalézat a rozhodně bude mít příležitost rozvinout svou osobnost, něčemu se přiučit.
(rid)

DODATEK: Princezna Martha Louise je potomkem šlechty s norskými, švédskými a dánskými kořeny. Narodila se 22. září 1971 v Oslo, jméno Martha má po babičce z otcovy strany a Louise byla její prababička, dánská královna. Martha Louise se narodila ve znamení Panny pod vlivem Merkuru, proto je vytrvalá a skromná.
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3076801
DnesDnes231
VčeraVčera461
Tento týdenTento týden2702
Tento měsícTento měsíc231

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab