Paní Olga Z. z Třinecka se redakci svěřila: „Mám nějaký čas problémy se žlučníkem. Když jsem nedávno jela na kontrolu, dala se se mnou ve vlaku do řeči nějaká žena. Povídaly jsme si o všem možném a na přetřes pak přišly i nemoci. V souvislosti s mými potížemi se mě zeptala, jestli si na noc sundávám snubní prstýnek. Já ho nosím pořád, ve dne v noci, ale ona mi tvrdila, že je to špatně. Vysvětlit už mi to nestihla, vystupovala jsem. Může mít opravdu prstýnek souvislost s mým zdravotním stavem?“
Eva Ulmer-Janes, povoláním architektka a návrhářka kostýmů, už 25 let spolupracuje se šamany různých kultur (z Peru, Brazílie, Nepálu, Tibetu i Havaje) a jejich poznatky se snaží aplikovat do podmínek evropských velkoměst. Je přesvědčena, že se šperky se opravdu spát nemá, a zvláště pak ne s kovovými předměty, které tvoří uzavřený kruh. Ty totiž člověku svazují energetické pole a brání toku jeho životní síly. Pokud tedy své cennosti večer odložíte, rozhodně se budete probouzet ráno odpočatější.
Jak je to konkrétně s prsteny? Prsten na ukazováčku prý brání funkci plic, může být zdrojem problémů s dýcháním. Prsten na prostředníčku brání trávení, prsten na prsteníčku brání průtoku žluči a prsten na malíčku blokuje funkci orgánů vylučujících moč - ledvin a močového měchýře.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3104583
DnesDnes654
VčeraVčera876
Tento týdenTento týden1530
Tento měsícTento měsíc13676

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab