Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

Beran 21. března - 20. dubna
(17) Kaštan - (17) TEIWAZ - (10) Hadí kořen
Necháváte v sobě pochybnosti uzrát v těžký balvan. Snažte se být aktivní a rozhodujte se včas. Předběhnete tak všechny, kteří na vás chtějí v tomto čase parazitovat. Určitě nepřekročíte boží zákony, naopak svojí aktivitou je potvrdíte. Totiž pohyb a vůle fungují bez odpočinku. Až budou těžkosti překonány, nastane čas plánovat další věci.

Býk 21. dubna - 21. května
(19) Hruška - (19) EHWAZ - (18) Máta
Svým bohům věnujte pozornost, neboť oni jsou schopni vám pomáhat na vaší pouti. Právě v těchto dnech jejich přízeň budete potřebovat. Pomáhejte si povídáním s přáteli, zvláště s těmi dlouholetými. Bude-li to třeba, nebojte se požádat o pomoc radou či finanční půjčkou. Koncem období se vaše starosti začnou vytrácet jako pára nad hrncem.

Blíženci 22. května - 21. června
(12) Lípa - (8) WUNJO - (14) Oměj
Rozhodně se více věnujte sami sobě, neboť vaše okolí je zabezpečeno jiným způsobem. Prožívejte nové zkušenosti, navštěvujte akce, které vás přitahují. Seznámíte se s těmi lidmi, kteří vám mají něco ze sebe předat. Tím dostanete úžasný dar od svých bohů. Projeví se to vaší spokojeností a radostí. Budete hledat další a další poznatky.

Rak 22. června - 22. července
(11) Olše - (2) URUZ - (25) Heřmánek
Události těchto dnů vás v mnohém příjemně překvapí. Bude to pro vás pohlazení na duši, které uvolní vaše skryté síly pro nový rozlet. Nedejte se však tou silou příliš uchvátit. Je natolik mocná, že by vás mohla strhnout do ničivého víru. Naučte se jí dávat jasný směr, konkrétní cíl. Určitě se dotknete jemných nitek svého osudu.

Lev 23. července - 23. srpna
(4) Jasan - (8) WUNJO - (19) Zlatobýl
Věnujte se tomu, co vás přitahuje, zvláště pak, půjde-li o tvůrčí přístup k vaší práci. Nekonvenční řešení vás obohatí o další, dosud nepřístupné poznatky. Vaše představivost sice nabere obrátek, což vás ze začátku může děsit, ale to vám bude jen ku prospěchu. Hledejte rovnováhu jak v sobě, tak mezi lidmi, se kterými spolupracujete.

Panna 24. srpna - 23. září
(20) Cesmína - (4) ANSUZ - (24) Rozrazil
Vyhýbejte se konfrontacím a střetům. Místo toho se snažte být vůči okolí vstřícní, i vůči možným sokům či nepřátelům. Dosáhnete tak svých cílů snadněji. Energii, kterou ušetříte, využijete pro další činnosti. Mluvením se mnohé dozvíte, mluvením mnohé dohodnete. A za to vás bude okolí uznávat. Začnete spojovat protiklady, což vás posílí.

Váhy 24. září - 23. října
(12) Lípa - (21) LAUKAZ - (22) Hloh
Čeká vás období plné příjemných věcí, milých starostí a oslav s přáteli. Budete mít příležitosti ke čtení a k návštěvám kulturních akcí. Využijte je ke svému duchovnímu obohacení. Mnohé z dřívějších nepochopení se vám rozvinou v jasná schémata. Co vám dříve nedocházelo, pochopíte díky nadhledu. Hledejte v sobě emoční vyrovnanost.

Štír 24. října - 22. listopadu
(19) Hruška - (20) MANNAZ - (18) Máta
Vsaďte na komunikativnost ve všech jejích podobách. Vaše síla nemusí být v přesvědčování druhých, ale ve využití toho, co se dozvíte. Budete-li ve svízelné situaci, bohové vám pomohou. Zřejmě nastanou problémy mezi blízkými příbuznými. K životu se proberou dřívější křivdy. Řešte je pochopením, rozdáváním lásky i hmotnou pomocí.

Střelec 23. listopadu - 21. prosince
(23) Topol - (19) EHWAZ - (9) Divizna
Budete obklopeni hezkými lidmi a věcmi. Na jednu stranu je to příjemné, na druhou stranu to přináší starosti ve smyslu udržení stávajícího stavu. Možná bude dobré, když se těmito starostmi nebudete příliš zatěžovat. Orientujte se na získávání vědomostí. Půjdete za něčím, co má pro vás smysl a veliký význam. Vsaďte více na přízeň osudu.

Kozorožec 22. prosince - 20. ledna
(24) Jedle - (13) INWAZ - (4) Pampeliška
Očekávejte, že v prvních dnech vás čeká hodně práce. Nebraňte se jí, vyřešíte tak mnohé problémy zcela přirozeným procesem. Nebojte se spolupráce s lidmi, kteří jsou konstruktivní, myslí více na hmotný zisk než na cokoliv jiného. Navštivte lékaře, rozptýlíte tak v sobě pochybnosti o stavu svého zdraví. Zaměřte se na harmonizaci svých vnitřních energií a pocitů.

Vodnář 21. ledna - 19. února
(17) Kaštan - (12) JERAN - (15) Levandule
Prožijete období, které vás naplní štěstím. Pokud máte majetek, určitě neopomíjejte starost o něj, zvláště půjde-li o plány, jak jej rozmnožit. V jednáních s různými stranami se držte své parkety a nepodléhejte nátlaku. Získáte tak mnohem více, než se vám na první pohled může zdát. Vaši bohové stojí při vás.

Ryby 20. února - 20. března
(20) Cesmína - (23) ODALA - (12) Rozmarýn
Budete se setkávat s řadou lidí, což vytvoří hodně konfrontačních situací. Bude dobře, nebudete-li se do nich zapojovat. V případě nutnosti hledejte domluvu. V rodinném životě se zabývejte tradicemi, které drží rodinu více pohromadě. Hlídejte rodinný majetek. Dejte na selský rozum, který vám pomůže najít soulad s přírodou a se životem.
(han)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3076824
DnesDnes254
VčeraVčera461
Tento týdenTento týden2725
Tento měsícTento měsíc254

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab