Astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah říká, že základem obecného náhledu na zdravotní dispozice kohokoli je výpočet životního čísla z data narození. Je ovšem nutné podívat se i na to, z jakých číslic je složeno. Jak určíte své životní číslo? Sečtete všechna čísla v datu narození a výsledek následně zredukujete tak, abyste získali číslo od 1 do 9, to je vaším životním.
Když je životní číslo 6
+ 15/6
Tato osoba může trpět depresí a smutkem, pokud je zablokována v oblasti kreativity nebo produktivity. Zdravotní problémy vznikají ve spojitosti s nervy, pokožkou, mohou se projevit jako vyrážka. Oblast břicha je zasažena ve spojitosti s psychikou. Ke zlepšení zdravotního stavu jedince pomohou aromaterapie, léčivá hudba, práce s barvami, psychowalkman. Osoba by měla žít v harmonickém prostředí, s láskou k sobě i okolí. Potřebuje cítit svobodu, volnost, aby si mohla dělat věci po svém, být samostatnou bytostí.
+ 24/6 a 42/6
V ohrožení jsou spodní části nohou. Existuje hrozba úrazů, které jsou důsledkem chaosu a nepředvídatelného jednání. Chybou zkrátka je, když jedinec dříve jedná, než myslí, dopouští se tzv. zkratového jednání. Duše této osoby má více cest. Jedna cesta vede k dlouhověkosti a mladistvému přístupu k životu a další je negativní. Osoba je skeptická, unavená - otrávená životem. V tom případě přicházejí deprese, smutky, zoufalství nad životem. Taková osoba se může uchylovat k různým závislostem, které jí mají nahradit spokojený život.
+ 33/6
Pokud se tato osoba nemůže svobodně vyjadřovat, nastávají záněty v krku nebo problémy s hlasivkami. Protože si myslí, že musí vše zvládnout, může občas řešit i žaludeční potíže, nelze vyloučit problémy s trávením a v oblasti břicha. Potlačovaný hněv se může projevit na kloubech a končetinách.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah – 736 201 587, www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2760406
DnesDnes452
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden1792
Tento měsícTento měsíc8089

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab