Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

Astroložka, numeroložka a kartářka Daniela Hannah říká, že základem obecného náhledu na zdravotní dispozice kohokoli je výpočet životního čísla z data narození, je ovšem nutné podívat se i na to, z jakých číslic je složeno. Jak určíte své životní číslo? Sečtete všechna čísla v datu narození a výsledek následně zredukujete tak, abyste získali číslo od 1 do 9, to je vaším životním.
Když je životní číslo 8
+ 17/8
Tato osoba má ohroženou srdeční oblast, horní část zad, hrudník, horní končetiny, srdce, dutinu hrudní, dolní část plic, kůži, krev a krevní oběh. Zde se může tato osoba setkávat se zradou, která bolí. Člověk, pokud neví, co dělat se svou sílou, má tendence k sebepoškozování pomocí různých nehod. Pokud je zablokovaná kreativita, odrazí se to v oblasti kříže, trávení a přicházejí problémy s pohlavními orgány. Pro zlepšení zdraví je nutný pohyb v přírodě, meditace nebo třeba jóga. Zdraví posílí i čerstvá zelená zelenina.
+ 26/8
Nedostatek peněz se může projevit jako zablokování v oblasti žaludku. Negativní pochopení funkce peněz a hodnot přináší problémy s penězi. Orgány, které mohou trpět - spodní část zad a dutina břišní, játra, žaludek, žlučník, dvanácterník, slezina, zažívací a trávicí systém, pokožka, vegetativní nervový systém, trojitý ohřívač, zrak. Negativní pocity provázejí stres, nervozita, podrážděnost, lítost, hněv, vztek, strach, žárlivost, úzkost, nedůvěra, zrada, poraženost, sevřenost, zbytečnost, nespokojenost, vina, únava, vyčerpanost. Tato osoba může mít snahu dobývat, ovládat a prosazovat svou moc, může přehnaně vyvíjet aktivity, např. jako workoholik. Nedostatek vnitřní uvolněnosti a spontánnosti, potlačování a hromadění nezpracovaných emocí, ztráta svobodné vůle a odvahy, strach ze životního boje, absence uznání - toto všechno má za následek problémy spojené se zdravím. Ke zlepšení zdravotního stavu napomáhá žlutá barva, slunce, procházky, mít se rád a umět se rozmazlovat.
+ 35/8
Při roztržitosti hrozí úrazy. Zde se nevyplácí zrychlené pracovní tempo. Dochází k nehodám z důvodů roztěkanosti. Tato osoba má tendence jíst nepravidelně v malých či naopak ve velkých dávkách, např. jednou denně. Je nutné vyvážit přísun kvalitních potravin. V menších, ovšem dostatečných dávkách, a v pravidelných intervalech. Zlepšení zdravotního stavu přinášejí cvičení a aktivity, které pomáhají odbourávat nahromaděnou energii.
+ 44/8
Tato osoba nebude poslouchat rady, jak se má chovat. Žádné naslouchání jak žít, jíst nebo jak zacházet se svým zdravím. Má své zajeté koleje a funguje podle svého zažitého řádu. Disharmonie se projeví jako přehnaná touha po materiálním vlastnictví a smyslových požitcích, neschopnost něčeho se vzdát, otevřeně dávat a brát, lakota, bránění se změnám a podceňování se, nedostatek tělesných a duševních sil k překonávání překážek, nevšímavost k potřebám jiných, častá kritika okolí, špatný přístup k vlastnímu zdraví, zanedbávání vlastních potřeb. Osoba má v sobě velice silné energie, které je třeba ventilovat např. bojovými sporty. Dobré je spojit fyzickou energii s myšlením, tedy zařadit i takové aktivity, jakou je např. jóga, kdy se vyrovnají a zharmonizují energie v těle. Do jídelníčku zařadit bohaté jídlo na proteiny, nejlépe ryby. Zdraví prospěšné barvy jsou jasně červená, rudá a hnědá.
(cul)
Kontakt: Daniela Hannah – 736 201 587, www.astrokarty.cz
Příště: Když je životní číslo 9

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2761702
DnesDnes281
VčeraVčera415
Tento týdenTento týden3088
Tento měsícTento měsíc9385

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab