Na období od 15. září do 14. října
Beran

Vyhněte se zveličování událostí, které za to nestojí. To samé platí i o výchově vašich potomků, nezapomínejte, že i vy jste byli mladí a mládí si musí přijít na vše prostřednictvím zkušeností. Nemá cenu se rozčilovat a striktně něco zakazovat. Počkejte si na lepší postavení hvězd a hlavně si musíte řádně rozmyslet argumenty pro své případné mentorování. Každopádně je nejlepším učitelem sám život. Pokuste se vysadit z pracovního tempa a více odpočívat. Nebudete tolik podráždění a vše bude vypadat optimističtěji.
Býk
V rodině se můžete v tomto období těšit na přízeň svých milovaných. Pokuste se jim dávat více najevo to, co k ním cítíte. Považujete totiž za samozřejmé, že se máte rádi, ale někteří vaši blízcí si připadají přece jen trochu zanedbáváni a nejsou si jistí, na čem jsou. Možná by stálo za to také zapřemýšlet, zda přece jen více času netrávíte mimo domov a nevěnujete se svým aktivitám, ať už pracovním či osobním. V tomto směru zvolněte tempo. Vaše pozornost tedy musí nyní patřit blízkým.
Blíženci
Máte plnou podporu rodiny, a tak se můžete vrhnout i do nových aktivit a plnění plánů. Můžete očekávat i nějaké finanční dary, takže se zvýší vaše životní úroveň. Pokuste se však sami přičinit o její další vylepšování do budoucnosti. Vaši andělští ochránci vám budou nápomocni ve chvílích, kdybyste mohli zaváhat nebo tápat při rozhodování, kterým směrem se vydat. Bylo by také dobré všem, kteří vás v této době podpoří, dát najevo vděčnost. Nečekají ji, ale je na místě.
Rak
Mohou nastat situace, kdy se lidé ve vašem okolí budou chovat iracionálně. Komunikace bude tedy v tuto dobu velmi důležitá a zatajovat nějaké informace by se vám nevyplatilo. Navíc by to bylo zbytečné, protože by šlo o zveličování prkotin. Na druhou stranu si dejte pozor, co a komu sdělujete. S některými závistivci a intrikány je lepší se bavit o počasí nebo o vaření, aby někdo nezneužil vašich výroků k nepříjemným konfrontacím. Držte se pořekadla – mluviti stříbro, mlčeti zlato – obzvláště v pracovní oblasti.
Lev
Své příjmy nebo úspory máte přesně tam, kde jste je chtěli mít, což je jenom dobře. V tomto období to tedy doma bude šlapat jako na drátkách a zbude i na nějaký ten výlet nebo nákup jen tak, pro radost. Přesto vaši pohodu mohou narušit občasné mráčky na nebi sounáležitosti, ale půjde jen o dočasné a přechodné „spršky“. Budete-li to mít na paměti, uvidíte, že tyto dny budou patřit k nejlepším za poslední dobu. Je to dané i tím, že se dokážete povznést nad každodenní malichernosti. Věnujte pozornost těm, které jste poněkud zanedbávali.
Panna
Některé Panny budou muset řešit nějaké krátkodobé spory, které však mohou mít základ kdesi v minulosti. Andělští ochránci radí vyhnout se konfrontaci, ale pokud to nebude možné, řešit vše v klidu a bez emocí. Dojde-li na „lámání chleba“, pročistí se tzv. vzduch a opět bude možné nastolit přátelství s danou osobou. Pokuste se také věnovat tématům, která vás ve skutečnosti ani příliš nezajímají. Uvidíte, že získáte potřebný nadhled, jenž vám bude ku prospěchu.
Váhy
Je třeba, abyste se v této době dívali na jakékoliv události očima cizího člověka - z protikladného stanoviska. V mnoha případech si můžete dovolit dát najevo své pocity, aby bylo jasné, co se vám honí hlavou a co vlastně chcete. Rezervovanost by nebyla na místě obzvláště, pokusí-li se vás někdo zahnat do kouta. Nenechte sebou manipulovat ani tehdy, půjde-li o blízkého člověka. Každopádně se můžete spolehnout na svůj úsudek, jen si držte odstup od lidí, kteří budou mít tendence vám pochlebovat.
Štír
Se svou vysokou inteligencí chápete, že se neposunete dál, pokud sami nepřiložíte ruku k dílu. A to jak v pracovní sféře, tak i ve vztazích. Jestli vám současný stav ale vyhovuje a toužíte po klidu, pak nic neměňte. Pokud máte pocit, že jste se dostali do fáze stagnace, je na čase s tím něco udělat. Na začátku by měla být změna, a to jak vašeho přístupu, tak v organizaci času. Zbavte se aktivit a vztahů, které vás stojí drahocenné volno, a určete si priority. Je jen na vás, pro co se rozhodnete. Hvězdy ale říkají, že čas na změny nastal.
Střelec
Přichází období, kdy se budete pravděpodobně muset vyzpovídat z některých svých rozhodnutí a postojů. Bylo by dobré si srovnat včas v hlavě argumenty, které vám posléze poslouží k vysvětlení vašeho konání, postojů a rozhodnutí. A pokud nemáte v některých případech úplně čisté svědomí, nebo jste něco prostě odložili či se vám do toho nechtělo, raději nic nezastírejte. Někdy je lepší říci na rovinu, jak se věci mají. Každý má právo se rozhodnout podle sebe. Hlavně se za nic neomlouvejte.
Kozoroh
Už nějaký čas se perete s rodinným rozpočtem a dumáte, jak jej vylepšit. Začněte klást důraz na mezilidské vztahy, rozvíjejte stávající kontakty a navazujte nové. Tak máte šanci vydělat více peněz, získat nové kontrakty a zakázky, rozšířit klientelu. Možná by stálo za to zapřemýšlet o vhodné reklamě. Nemusí jít o žádné horentní sumy, v jednoduchosti a důvtipu je v této oblasti síla. Každopádně se pokuste vše řešit bez půjček, určitě máte i z minula v hlavě spousty nápadů, které jste zatím tzv. nechali u ledu.
Vodnář
Vyvarujte se nedorozuměním plynoucím z rozdílných názorů, které by mohly přerůst v nějaký dlouhodobější spor. Vyříkejte si raději vše hned a bez průtahů a zjistíte, že žádné spory s vašimi blízkými nejsou nutné. Jde v podstatě také o to ukázat dobrou vůli a úctu ke starším členům rodiny. Ti navíc za nejhorší prohřešek považují lhostejnost. Pro vás to znamená se více účastnit rodinných sešlostí a zajímat se o potřeby těch, kteří na pomoc čekají. A nejde ani tak o peníze, jako o vytržení z jejich samoty.
Ryby
Nyní se můžete těšit ze společenského života a vzkvétajících vztahů. Udělejte si čas na partnera i přes to, že v zaměstnání vám přibudou úkoly. Toto období byste neměli promarnit prací, protože vás čekají nádherné a neopakovatelné chvíle v okruhu zajímavých lidí. Podle planet se stanete velmi přitažlivými pro opačné pohlaví, neboť jste vyrovnaní a máte srovnané životní hodnoty. Nezadané Ryby by měly věnovat pozornost milostnému životu a hledět optimisticky do budoucnosti. Jen tak se jejich přání naplní.
(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2760400
DnesDnes446
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden1786
Tento měsícTento měsíc8083

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab