Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

Milujete módní výstřelky, nebo nijak neprožíváte svůj šatník a myslíte si, že chodíte oblékané normálně? Váš styl o vás mnohé prozradí.
Ženský
Pokud vyznáváte ženský styl, rozhodně se nesnažíte hrát si před muži na emancipovanou ženu. Oblékání přizpůsobujete tomu, co vás zrovna ten den čeká, aniž byste při tom působila kýčovitě.
Sportovní
Ženy, které nalezly oblibu ve sportovním stylu oblékání, si jdou rády ve svém volném čase zaplavat, zajdou do fitcentra a to nejen kvůli tomu, aby si udržely štíhlou linii, ale také pro zdraví. Sport je pro ně životním elixírem, pohyb je udržuje svěží, je jejich přirozenou součástí života a myšlení.
Klasický
Dáma, která vyznává klasický styl, signalizuje zcela jasně: „Vím, co chci“. Nějaké faux pas v módě se této ženě stát nemůže. Svou sladěnou garderobou dává najevo, že ani v životě nic neponechává náhodě. Mnohé ženy vypadají možná poněkud konzervativně, ale v podstatě chtějí právě to, co vyzařují - jistotu a harmonii.
Trendy
Zpravidla chcete držet krok s módou. Často ale také kombinujete oblečení podle své nálady a životních cílů. Nikdy byste zřejmě nešla do zaměstnání v klasickém oblečení. Libujete si v pestré kombinaci barev, ty jsou pro vás správným impulzem a myslíte si, že bez nich by život nebyl životem. Podle toho lze usuzovat na trochu lehkovážný přístup k životu, nic neprožíváte smrtelně vážně.
(nech)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2761702
DnesDnes281
VčeraVčera415
Tento týdenTento týden3088
Tento měsícTento měsíc9385

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab