Na sedmém sjezdu ufologů v italském San Marinu vystoupil lékař Giuseppe Colamine a představil svého pacienta Samira. Pětadvacetiletý muž utrpěl zvláštní nehodu, při níž ho postihla ztráta vědomí. Když se opět probral, měl na ruce mezi ukazováčkem a palcem tajemnou vejcovitou kapsli. Tkáň přitom nebyla poškozena a podle lékařů neexistuje vysvětlení, jak se mohla dostat pod kůži. Samir tvrdí, že mu kapsli implantovali mimozemšťané. Dosavadní vyšetření prokázalo, že neznámý předmět vykazuje silné elektromagnetické záření.

Valerio Lorenzi z Janova byl už čtyřikrát unesen mimozemšťany. Tvrdí, že jej donesli do laboratoře, kde mu odebírali kostní tkáň.

Pokusy o křížení lidské a mimozemské rasy potvrzují děsivé případy žen, které byly po únosu do UFO uměle oplodněny. Po přibližně čtyřech měsících se únos opakoval a těhotné byly plodu zbaveny.

Z jejich výpovědí, získaných v hypnotickém spánku, vyplývá, že odebrané plody jsou uměle šlechtěny v jakýchsi inkubátorech na palubách mimořádně velkých UFO.
(nag)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2760435
DnesDnes481
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden1821
Tento měsícTento měsíc8118

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab