Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

Na období od 8. do 14. října

Udělejte něco pro zdraví – nemoci, ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

V neděli je úplněk v Beranu a ovlivní celý víkend. Pro uchování zdraví je nyní vhodné správně využít příval energie, který jistě nastane. Nejlepším způsobem je sport a fyzický pohyb obecně. U některých lidí bude mít přemíra energie odraz v bolestech hlavy, očí, v migrénách – v tomto případě je pro změnu vhodný klid.

Jak na lásku a partnerské vztahy:

Pozor, aby se energie neprojevila v agresivitě – vyhýbejte se kontroverzním tématům a rozhodně neprovokujte partnera k vyvolání neodůvodněné žárlivosti.

Tip pro tento týden:

Čas je vhodný pro finanční operace, ale nesmíte ustupovat ze svých požadavků.

 

Na období od 15. do 21. října

Udělejte něco pro zdraví – nemoci,ohrožené orgány – dle starých astrologických knih:

Podzim připravuje naše tělo na období relativního klidu a odpočinku. To se týká především vnitřních orgánů. Vzhledem k tomu, že následující týden je ubývající Měsíc také ve Vahách a je dobrý čas pro čištění ledvin a jater, již nyní omezte alkohol, tuky a kouření. Podzimní očista rozhoduje o kvalitě zimního zdraví.

Jak na lásku a partnerské vztahy:

Flirt a nezávazná zábava budou v tomto týdnu jen bujet, ale rozhodně nepřekračujte hranice intimní zóny. Nové vztahy, i když jsou sebevíc zajímavé, nebudou rozhodně dlouhodobě perspektivní – prostě jde jen o zábavu a malé povyražení.

Tip pro tento týden:

Nezatracujte staré kamarády, záhy je budete potřebovat.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2996007
DnesDnes378
VčeraVčera428
Tento týdenTento týden2138
Tento měsícTento měsíc3048

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab