Znáte ten pocit, kdy se už po probuzení cítíte malátní a unavení? Medicína na podobnou diagnózu trefně stanovila název syndrom chronické únavy. Ale zkuste se někoho zeptat, jestli byl uhranutý či zda není terčem energetickéh o upíra. Opravdu to není možné?

Údajně neexistuje spolehlivý způsob na rozpoznání obou útoků. Energetický upír je zákeřnější, snad i trochu nebezpečnější. Mohou sem patřit i různí pochlebovači, ujišťující vás o své bezmezné podpoře. Ve skutečnosti by vás nejraději viděli na kolenou. Mohou vám závidět lásku, zdraví, krásu, úspěch, inteligenci nebo zručnost. Setkali jsme se s příběhem dvou bratrů, pomoc jednoho z nich druhého téměř zničila. Citlivější jedinci vycítí „upírský útok“ hned při prvním kontaktu. Ihned je třeba (pokud to jde) zbavit se kontaktů s takovou osobou a držet se od ní co nejdál, chránit se amulety (tvarovými zářiči), nebo se můžete za pomoci někoho pokusit „útok“ odrazit. Dělá se to pomocí energie, která navrací tu škodlivou zpět k původci. Tuto metodu považují odborníci za velmi účinnou.

Uhranutí je také bioenergetický vliv na jinou osobu. Určitá podobnost s „upírem“ tu sice je, ale tentokrát nemusí jít o vědomé působení, často jsou lidé „uhranuti“ nedopatřením, působením nadměrně explodující bioenergie jedince směrem ke druhé osobě. Pokud jde o cílený útok, metody bývají rafinovanější, občas připomínají praktiky voodoo. I tady je ochrana možná. Jako ilustrační ukázku jsme si vypůjčili příhodu z knihy novináře a filosofa Paula Bruntona, který je už po smrti. Ve své prvotině Tajnosti indické z roku 1934 píše o zážitku proroka Meher Baby. Jako mladík se cestou z univerzity setkal s devadesátiletou fakírkou Hazrat Babajan. Kývla na něj, objala ho a vtiskla mu na čelo polibek. Následovalo nepochopitelné omámení, slabost a nesoustředěnost. Musel přerušit studium, byl pod dohledem lékařů a rodičů. Uzdravení přišlo za dlouhou dobu, naprosto nečekaně a samovolně. Vrátil se k fakírce pro rady a stal se světově známou postavou.

Svérázným energetickým upírem nemusí být jen živá bytost či duch, ale i kultovní předmět, dokonce i celá budova, kámen nebo úsek krajiny. Badatelé hovoří o egregorech, zvláštním fenoménu, který funguje jako bioenergetický vysavač. „Vysávat“ nás může i nízká astrální bytost, která si doplňuje energii k tomu, aby mohla na tomto světě přežít. Pokud si nejste jisti, měli byste se mít raději na pozoru. Vždyť i známé rčení konstatuje, že náhody přejí připraveným…
(jiř)

Pokud máte podobné problémy nebo je chcete prokonzultovat, můžete to udělat s odbornicí na tuto tématiku na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3055437
DnesDnes240
VčeraVčera418
Tento týdenTento týden1465
Tento měsícTento měsíc3574

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab