Se Světlanou Štrajtovou se můžete setkat ve Slavonicích o víkendovém pobytu týdeníku Spirit.

Jak dlouho vykládáš karty?

Lenormandové karty vykládám již dlouho dobu. Jsou úžasné v tom, že poví hodně o lásce, dají nahlédnout do duše člověka, a tím dokáží pomoci přesně tam, kde je třeba. Nikdy nepoví, co by člověk, který sedí před vámi, neměl vědět a také co by neunesla jeho duše. Dlouhou praxí a také zasvěcením do reiki jsem se naučila vcítit do člověka, vidím, jak rozkvétá jeho duše při rozhovoru se mnou, a tak mu neublížím věcmi, které by ho mohli zranit. Pokud mají karty pomoci, pomohou už jen tím, že si lidé u mne otevřou svá srdce. Karty jsou zajímavé tím, že dokáží určit věci o lásce, vztazích, nemocech a najít pomocnou cestu každému podle jeho osudu. Vykládaly se již za doby vlády Napoleona Bonaparte, již tehdy byly mezi šlechtou velmi oblíbené.

Jak se mohou ostatní výkladům naučit?

V Brně jsem začala vést kurzy Lenormandových karet, o tento kurz je velký zájem. Nepočítám žádnou lekci za zmařenou, všichni se snažíme si pomáhat a přicházet na nové a nové zákonitosti. Proto jsou tyto karty tak zajímavé a krásné. Mám je ráda, jsou součástí mého života. Ráda toto poselství předám všem, kdo o něj budou mít zájem. Zasvěcuji také do energií reiki a na kurzech učím práci s andělskými energiemi.

Jak se pracuje s andělskými energiemi?

Kdybych mohla specifikovat práci s andělskými energiemi, je to asi tak, jako když vás anděl pohladí. Kdo chce poznat sám sebe, mezi všemi a se všemi bez odsudků, pohltí ho tato krásná křišťálová energie. Je slyšet, cítit i vidět. Hrne se do všech částí vašeho těla. Najdeme ji ve své duši, když zavřeme oči, představíme si svoji louku plnou andělů, jak k nám natahují ruce, jak nás hladí. Potom se jenom podíváme nahoru, otevřeme oči v duši, vidíme sami sebe, jak vystupujeme ze svého starého těla a objímáme svoje druhé já. Zjistíme, že jsme krásní, máme se rádi a podáváme sami sobě ruce. A tímto jsme překročili ego tohoto světa a jsme tím, čím by andělé chtěli abychom byli. Láskou, nekonečnou, boží, celistvou a úchvatnou. Není učitel, není žák, jsme jen láska.
(han)
Kontakt: Světlana Štrajtová, tel. 602 646 728

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2786315
DnesDnes676
VčeraVčera1057
Tento týdenTento týden4433
Tento měsícTento měsíc16426

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab