Některé vysílané signály těla není dobré brát na lehkou váhu. Sice není jednoduché rozpoznat, jestli vysílaná bolest je bezvýznamná nebo ne, ale buďte ve středu, když…
… pocítíte bolest v prsou. Je celkem přirozená před menstruací, ale také může znamenat počátek těhotenství. Rakovina prsů se projevuje zcela jinak, tady platí jiné pravidlo - kontrola pohmatem.
… vás svědí na intimních místech. To může zapříčinit kvasinková infekce. Na tento problém ale existují velmi účinné masti.
… jsou popraskané koutky úst. Organismus hlásí boj s nemocí, imunitní systém je v plném nasazení. Dalším závažným důvodem může být nedostatek vitaminů a železa.
… máte zanícené, zduřené hrdlo. Zde platí nutnost nechat si vyšetřit štítnou žlázu. Pocit staženého hrdla může signalizovat chorobné změny na jmenovaném orgánu.
… jsou studené a necitlivé prsty. Nic vážného to není, ovšem trvá-li to několik hodin, urychleně zajděte k lékaři. U žen to může znamenat výstrahu před mozkovou mrtvicí nebo skřípnutí nervu v krční páteři.
… slyšíte tlumeně. Může se jednat o nadměrné množství ušního mazu ve zvukovodu. Udělejte si výplach uší, možná se vám uleví.
… máte trávicí poruchy. Jsou normální, například o dovolené, když jíte netypickou stravu, změníte prostředí. Nastává-li často střídání zácpy a průjmu, raději zajděte k lékaři, někdy se tak hlásí nebezpečná choroba - rakovina střev.
… máte na jazyku šedý povlak. To může znamenat žaludeční infekci, ale jednoduchý test toto podezření buď vyvrátí, nebo potvrdí.
(res)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

3104558
DnesDnes629
VčeraVčera876
Tento týdenTento týden1505
Tento měsícTento měsíc13651

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab