Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/www/spirit.cz/www.spirit.cz/templates/spirit_3_8_2_11_2017/functions.php on line 205

Na období od 15. září do 14. října

Beran

Vaši andělé ochránci vám radí, abyste si zachovali chladnou hlavu a dali na zdravý rozum ve vztazích, ve kterých to může v této době mírně zaskřípat. Nepůjde o nic závažného, ale věcný odstup

se vám rozhodně vyplatí. Vězte, že nic není tak horké, jak se uvaří, na všechny neduhy se najde lék a kdo má odvahu, ten dojde k cíli. Je jen třeba, abyste pochopili některé vesmírné zákonitosti, které vám doposud unikaly. Máte tedy dojít k vyššímu poznání, které vám osvětlí kroky vedoucí k lásce a porozumění.

Býk

Vaše vnímání, pocity které máte, je nyní na vysoké úrovni. Poslechněte, co vám říká váš vnitřní hlas. Je to cesta k rychlému vyřešení nepříjemných zápletek a otevření prostoru pro jednoduché postupy znamenající odstranění všeho negativního. Najednou vše půjde lehce, jakoby samo od sebe. Pro vás to bude znamenat, že s odrazem všech událostí pocítí vaše druhé JÁ uspokojení a budete jen krůček od pocitu neskonalé blaženosti. K úplnému štěstí však vždy chybí nějaký ten detail.

Blíženci

Pracujte na sobě, pokračujte v tom, co jste v uplynulých týdnech započali. Získáte tím náskok před ostatními a jistý přehled o konkrétním stavu věcí. V souvislosti s novými aktivitami v sobě objevíte další aspekty toho, co je vaší součástí. Vyvarujte se ale úskočných manévrů a mlžení, zastírání skutečnosti. To by se vám rozhodně nevyplatilo, navíc byste tím jen zatížili vlastní svědomí. Vězte, že přímé jednání a pravdomluvnost nejsou něčím, co byste měli odložit jako nepotřebný kus nábytku. Naopak.

Rak

Můžete se těšit na úspěšné období, ale nesmíte sklouznout do sebeuspokojení. Jakmile začnete příliš obdivovat sami sebe, zatáhněte tak zvaně za záchrannou brzdu a „naordinujte“ si odstup, nadhled a soucítění s potřebami ostatních. Rozhodně mějte na paměti, že vaše práce nikdy nekončí, že je stále co zlepšovat a je jedno, jestli jde o zaměstnání nebo o vztahy. Ten, kdo zůstane stát na místě a nerozvíjí se, nemůže v tomto zrychleném světě uspět. Neznamená to stres a hektiku, ale především osobní duševní růst.

Lev

Můžete očekávat nějaké příjemné změny, jen se vyvarujte ukvapenosti. Bylo by škoda v přehnaném tempu zakopnout, mohlo by to znamenat nepříjemný pád na zem. Obrníte-li se trpělivostí, všechno pod vašima rukama jen pokvete. Potřebujete-li doplnit energii, oddejte se duchovní literatuře a také pobyt v přírodě vám přinese potřebný klid pro promýšlení dalších plánů. Nezapomeňte do nich zahrnout i své blízké, kteří se mohli v uplynulém období cítit poněkud odstrčeni.

Panna

V tomto období poněkud zvolněte tempo, přehodnoťte, zda se dá množství plánovaných aktivit zvládnout hned, nebo skutečně děláte všechno jen z určité povinnosti k partnerovi a k blízkým. Je totiž možné, že se honíte za nějakými chymérami, které vám ani nejsou vlastní. Možná byste si raději užívali života, dělali opravdu jen to, co vás baví, ale okolí vás tlačí k něčemu jinému. Je jen na vás, jak přehodnotíte své postoje a jaké si zvolíte priority. Jde přece o váš život, hledejte kompromisní řešení.

Váhy

Měli byste být celkem v klidu, pracovní i rodinná atmosféra budou příjemné, budete mít na sebe více času, než jste zvyklí. Proto období využijte k regeneraci sil, relaxaci a také se věnujte duchovní sféře, která vám může přinést vyrovnanost. Po předchozím, možná poměrně hektickém, období se potřebujete zharmonizovat a uvolnit. Jen tak získáte potřebný nadhled a prostor pro další úkoly či aktivity, kterými se hodláte zaobírat. Nezadaní mohou pouhým úsměvem okouzlit milou osobu.

Štír

Podle všeho vás čeká nejedno příjemné překvapení. Může se jednat i o šťastné setkání, které má velkou šanci přerůst v lásku. Začněte vnímat krásy všedních dní, užívejte si tohoto ročního období a uvidíte, že s podporou andělského ochránce přijdou krásné chvíle, jež vás na dlouhou dobu pozvednou až do bezoblačných výšek. Nebojte se oddat romantickému snění, fantazie je v životě potřeba, bez ní by byl nudný a prázdný. Určitě máte sny, které zasouváte do pozadí a považujete je za zbytečné. Ale tak tomu není. Snít je třeba.

Střelec

Je na čase probrat se z jakési unylosti a strnulosti a aktivně se zapojit tam, kde si to situace bude žádat. V tomto období totiž máte šanci zvládnout všechny překážky či úkoly bez větší námahy. Ať už půjde o partnerské či pracovní otázky. A navíc vám nebudou chybět výřečnost a charisma, takže se stanete nepřekonatelnými diplomaty v každé společnosti, ve které se ocitnete. Využijte toho i k nápravě nějakých nedořešených záležitostí z minula. A mějte také na paměti, že upřímnost se cení, ale musí mít své meze.

Kozorožec

Váš andělský ochránce vám nyní překvapivě dodá netušenou energii, můžete se vrhnout do nových začátků, studií nebo vztahů. Jako by toto období patřilo jen vám. Pokud hodláte změnit životní styl či působiště pro své podnikání, práci, je pro to vhodná doba. Ve vztazích však buďte přece jen poněkud rozvážnější, než učiníte jakékoli kroky, zvažte všechna pro a proti. Někdy není moudré bourat dlouho budované základy jen pro malichernosti. Jste-li si ale jisti potřebou změny, učiňte tak.

Vodnář

Radujte se ze svých úspěchů, které vás stály spoustu sil. Užívejte si života a toho, co prožíváte dobrého. Pokud se dokážete na svůj život dívat optimisticky a s vírou, že bude jen dobře, promění se i prchavé chvilky štěstí v trvalé. Nyní záleží jen na vás, jak dokážete využít neutuchajícího potenciálu, jenž v sobě ukrýváte. Popřemýšlejte, zda někdo z vašeho okolí nepotřebuje pomoc, zda právě vy nejste tím, od koho ji očekává. Váš andělský ochránce vám dá dostatek indicií, abyste jeho řeč správně pochopili.

Ryby

V minulosti se vám příliš nedařilo rozložit si úkoly a z toho mohl pramenit stres a pocit, že nic nestíháte. Je čas, abyste si stanovili priority a postupně resty likvidovali. A především si uvědomili, že všechno nelze udělat hned, že je třeba také trpělivosti a systematičnosti. To mohly být ty pravé důvody, proč jste se dostali do situace, která vás deptala. Je třeba mít také na paměti, že přátelé jsou od toho, aby podali pomocnou ruku tehdy, kdy je to třeba. Využijte toho a neberte to jako slabost nebo selhání.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2761702
DnesDnes281
VčeraVčera415
Tento týdenTento týden3088
Tento měsícTento měsíc9385

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab