2715rituly22BERAN: Užijte si příjemný páteční večer s přáteli, ale nezapomínejte, že riziko vašich ztrát pokračuje. Peněženku střežte jako oko v hlavě.

BÝK: Ať už se

věnujete jakékoli formě studia, máte před sebou dobré období. Vaše smysly jsou otevřené vstřebávání informací.

BLÍŽENCI: ♥ Pokud máte volný večer, můžete ho věnovat svému partnerovi. Nechte ho, ať si sám vybere, jak chce darovaný čas strávit. Naslouchejte a buďte vstřícní.

RAK: Vaše dny teď poplynou v klidu a harmonii. Díky tomu budete velice výkonní v práci. ♥ V soukromí budete okouzlujícími společníky.

LEV: Možná si připadáte maličko opotřebovanější. Zřejmě je to tím, že je konec pracovního týdne. ♥ Dobrý čas k tomu, abyste si udělali s partnerem pohodový, romantický večer.

PANNA: Když budete okolí pozorněji naslouchat, můžete se dozvědět zajímavé informace. ♥ O přízeň opačného pohlaví nebudete mít nouzi. Ale pozor, abyste nepřebrali.

VÁHY: Nejspíš nemusíte jistou situaci, událost, správně odhadnout. Důsledky si ponesete do příštích týdnů. Ne každý den je zkrátka jako procházka růžovou zahradou.

ŠTÍR: Zdá se, že dnes budete v jednom kole a ještě před víkendem chcete dohnat spoustu restů. ♥ Jestliže vás čeká rande, pak se máte na co těšit.

STŘELEC: Zkuste se více soustředit na odpočinek, vyhněte se fyzickým aktivitám. Není na to vhodná doba. Raději se věnujte učení nebo meditacím.

KOZOROŽEC: Autoritativní osoby vás budou dnes trochu rozčilovat, a tak se raději stáhněte do ústraní a k ničemu se nevyjadřujte. Aktivitu si nechte na později.

VODNÁŘ: Vaše zdraví se pro několik následujících dní ocitá ve stavu ohrožení. Více faktorů má vliv na oslabení imunity vašeho organismu.

RYBY: Okolnosti po vás žádají rázné kroky, neztrácejte však rozvahu. Na pomoc druhých nečekejte, spoléhejte na vlastní síly a schopnosti.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2760446
DnesDnes492
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden1832
Tento měsícTento měsíc8129

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab