0936labyrinty2BERAN: Připravte nápaditý večer pro dva a do vztahu tak vneste potřebné koření změny. Užijete si vděčnost drahé polovičky.

BÝK: Za zážitky

nemusíte cestovat nikam daleko. I kousek od domova najdete krásná místa, která pohladí vaši duši. Nezapomínejte hezké chvíle dokumentovat.

BLÍŽENCI: Neberte si do hlavy starosti druhých. Pokud se vám někdo chce svěřit, vyslechněte ho, ale řešení nechte na něm. Pamatujte, každý žije svůj život.

RAK: Člověk by měl směřovat neustále vpřed, ale rozhodně by neměl nikam nic tlačit násilím. Pokud cítíte překážky, je nejspíš čas zastavit se a srovnat si myšlenky.

LEV: Neuzavírejte se před ničím, co může do vaší duše přinést radost, povzbuzení, naději. Věřte sami sobě i snům, pro které žijete. ♥ Partnerovi se snažte pozorněji naslouchat.

PANNA: Můžete si připadat vyčerpaní, a tak se snažte ubránit ukvapeným rozhodnutím. ♥ Možná si v lásce děláte příliš velké iluze, máte nepřiměřená očekávání. Z něčeho budete muset slevit.

VÁHY: Vyhněte se lidem, kterým nedůvěřujete, nemůžete se na ně spolehnout. Setkání s nimi by vám nic užitečného nepřineslo. ♥ Potřebujete slyšet slova útěchy a uznání.

ŠTÍR: Pozor na lidi, kteří vám nepřejí nic dobrého, jen dokážou závidět. ♥ Budete analyzovat své city a emoce, ale nedojdete k žádnému uspokojivému závěru.

STŘELEC: Dnešek může mít pro vás do budoucna velký význam, a to hlavně v tom, že přijde nějaká významná změna. Nebojte se jí, hvězdy vám přejí.

KOZOROŽEC: Pamatujte, že hádkou nic nevyřešíte. Volte spíše klidnější cestu, zkuste kolem sebe šířit pohodu. ♥ Blýská se na lepší časy.

VODNÁŘ: Neváhejte a nebojte se učinit třeba i razantnější kroky. Postavení planet je totiž velmi příznivé, podpoří jakékoli vaše záměry.

RYBY: Nakládejte opatrněji s informacemi, které jsou pro vás důležité. Ne všichni kolem vám přejí úspěch. ♥ Láska vám dá křídla.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2995978
DnesDnes349
VčeraVčera428
Tento týdenTento týden2109
Tento měsícTento měsíc3019

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab