44113526 2005486016164052 7279963313247617024 nBERAN: Můžete mít pocit, že máte dostatek sil na jakýkoliv úkol, se kterým se dnes setkáte. Zdání však může klamat, oporu máte jen v tělesné síle.

BÝK: Pokud se ve

vašich pocitech zabydluje slovo nuda, je na čase s tím něco udělat. Oprašte nějaké své zájmy a začněte se jim zase věnovat.

BLÍŽENCI: Je dost pravděpodobné, že dnes objevíte něco, co má skutečnou hodnotu. Třeba máte doma po předcích nějakou cennou listinu...

RAK: Nenechte se vyvést z míry nepravdami, které o vás někdo šíři. Přátelé si udělají svůj názor a na ostatních přece nezáleží.

LEV: Jestliže máte o něčem důležitém rozhodnout, nechte si dostatečný čas na rozmyšlenou. ♥ Nezveličujte partnerovy chyby. Ani vy nejste perfektní.

PANNA: Neobávejte se žádné změny, která se před vámi rýsuje. Můžete z ní mít jen prospěch, a to nejen finančního rázu. ♥ Neskočte někomu na lákavé sliby.

VÁHY: Jedno tajemství byste měli nechat, jak se říká, pod pokličkou. I když se nemůžete dočkat, až ho konečně prozradíte, vyplatí se vám zatím držet jazyk za zuby.

ŠTÍR: Ukažte, co ve vás je., zkuste ze sebe vydat jen to nejlepší. Máte příležitost blýsknout, se, čímsi pochlubit. ♥ Nebojte se jít za svými sny a přáními.

STŘELEC: Vaše mysl potřebuje povzbudit. Je jasné, že vám pomohou pozitivní vjemy a informace. Snažte se jich proto za tento den nasbírat co nejvíce.

KOZOROŽEC: ♥ Pokud se cítíte sami, něco s tím udělejte a nečekejte na zázrak. Vyjděte mezi lidi, navazujte kontakty. Zuste zabrousit na internet, zavolat známým.

VODNÁŘ: Pozor v zaměstnání, se soustředěním na úkoly a povinnosti to dnes nemusí být valné. ♥ Sféra lásky je tím, co vás nejvíc zajímá.

RYBY: Bude se vám poměrně dařit, určité věci se budou skládat podle vašich představ. Až čas ale prověří perspektivu vašich záměrů.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2760402
DnesDnes448
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden1788
Tento měsícTento měsíc8085

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab