indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Co vám připadalo ještě před nedávnem jako trefa do černého, přitažlivé, najednou ztrácí své kouzlo. Pokud se vám snaží někdo házet klacky pod nohy a způsobuje vám problémy, odezva bude nesmlouvavá. Vašim velkolepým plánům nahrává i vesmír a nenecháte se připravit o svůj díl slávy. Rozhodně se nezastavíte

před žádnou překážkou. Otevřenou konfrontaci považujte za výzvu, příležitost ukázat, jací opravdu jste.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Nejspíš vás čeká období tvrdé práce, ale také budete sklízet plody svého snažení z dřívějška. Totemoví ochránci ale stojí při vás, a také se můžete spolehnout na svou vytrvalost, trpělivost, zaujatost pro to, k čemu se odhodláváte. Dávejte si ale pozor, abyste své šance nenechali rozplynout v příliš mnoha aktivitách. Soustřeďte se na to nejdůležitější, neztrácejte motivaci.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Jisté události vás zřejmě povedou k menšímu bilancování. Pokud v životě očekáváte rychlý vzestup, splnění nějakého snu, pak bude zapotřebí více šlápnout do pedálů, správně nasměrovat energii. Někdy zřejmě budete muset něco obětovat, přiznat si, že nelze mít úplně všechno. Není vyloučeno, že pocit vyčerpání, únavy, uštvanosti by vás mohly připravit o radost z podařeného díla.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Slibně to vypadá s realizováním jedné představy. Podmínkou ale je, že nebudete ovlivňovat běh událostí. Někdy se vyplatí na nic netlačit, nechat věci volně plynout. S klidem přijímejte, co vám život přináší, reálněji hleďte dopředu. Vašemu sebevědomí přidá skutečnost, že si vyzkoušíte hranice svých možností, porozumíte správným signálům vesmíru.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Před vámi je trochu náročná doba, ale mělo by se vám podařit z ní mnoho vytěžit. Využijte náklonnosti totemových ochránců k tomu, aby všechno šlo bez překážek kupředu. Jistou úlevu pocítíte zejména v případě, že jste se nemohli s někým domluvit, vázla komunikace. Věřte tomu, že jisté okolnosti vás zbaví starostí a nepříjemných povinností, zlepší se spolupráce na všech úrovních.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Můžete mít pocit, že vám schází energie, že nic, na co jste zvyklí, nefunguje. Jistý nepokoj se vás může zmocnit z věcí neznámých, cest, které jste nevyzkoušeli. Vzhledem k tomu, že se budete moci opřít o totemové ochránce, nejrůznější šance a výzvy by vám neměly proklouznout mezi prsty. Důležité bude neohlížet se za tím, co pokládáte za svoje prohry. Minulost je třeba nechat za zády.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Vyskakovat si moc nemůžete, je třeba obrnit se trpělivostí. Než se začnete něčeho bát, ověřte si, zda mají vaše obavy reálný základ. Nerozhodnost je tím, co vás zbytečně brzdí, přitom se nabízí šance získat to, o čem se vám ani nesnilo. Nedržte se křečovitě jen toho, co život prověřil, máte potenciál docílit nedosažitelné, bojujte za to, co vám patří.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Nelze zavírat oči před něčím, čemu byste se v životě nejraději vyhnuli, něco z něj vymazali. Nejdříve si musíte ujasnit, že i negativní zkušenosti mohou být prospěšné, něčím, z čeho můžete čerpat, poučit se, někam vás to posouvá. Důležité je udělat si kolem sebe pořádek, a to platí na všech úrovních. Jen s čistým stolem máte jistotu, že to, co si vytyčíte, nebude spojeno s planými nadějemi.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Máte dojem, že vaše snaha v životě všechno ukočírovat bez ztráty bodů naráží na nějaké komplikace a překážky? Pak věřte tomu, že vás vesmír nenechá na holičkách. Chce to, abyste o sobě nepochybovali a mířili přímo za svými cíli. Nezavírejte si dveře před příležitostmi, v nichž můžete uplatni svůj šarm, důvtip, schopnosti, optimismus a nadšení.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Život vás postaví před nové úkoly, vracet se do starých kolejí, couvat před překážkami by se vám nemuselo vyplatit. Chcete-li se prosadit, je k tomu ideální čas, navíc máte na své straně totemové rádce. Pozor na tendence k melancholii, konzervatismu, bezbřehým úvahám o tom, zda budete úspěšní. Výhodou je, že nepostrádáte smysl pro správné načasování věcí i trpělivost k jejich uskutečnění.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Zapomeňte na běžný stereotyp, nebojte se vykročit novým šancím naproti. Jestliže máte pocit, že přešlapujete na místě, je pouze na vás, abyste to změnili. Přimějte se k novým aktivitám, zajímejte se o oblasti, které dosud zůstávaly mimo vaši pozornost. Vykročte jinými cestami než dosud, totemoví ochránci vás správně nasměrují. Není vyloučeno, že objevíte nový smysl života, který se vám nakonec zalíbí.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Ocitáte se v období, které může přinést nejedno překvapení. Ani pokud zjistíte, že je velký rozdíl mezi vašimi představami a realitou, neznamená to ještě, že pustíte ze zřetele svůj cíl. Snažte se vidět věci takové, jaké doopravdy jsou, zaplašte veškeré pochybnosti, věřte tomu, že nic není ani černé, ani bílé. Přistupujte ke změnám s větší odvahou, nenechte se ovládat přecitlivělostí, nerozhodností, negativními emocemi.

Kartářka Riana

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2760438
DnesDnes484
VčeraVčera458
Tento týdenTento týden1824
Tento měsícTento měsíc8121

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab