2848kreslo SE 2Na první pohled vám může připomínat křeslo z kosmické lodi. Ale jeho využití má zcela jiný účel. Díky špičkové elektronice se dá naprogramovat jako masážní centrum. Zaměřuje se na mechanickou masáž hlavy, šíje, zádových svalů, hýždí a stehen. A nejen to. Jeho komfort můžete využít například při manikúře nebo pedikúře. Prakticky to probíhá tak, že zatímco pedikérka ošetřuje jedno vaše chodidlo, to druhé si můžete ponořit do vaničky s

bublinkovou lázní, která vám nohu pořádně promasíruje. Nohy, obzvláště chodidla, totiž patří k nejdůležitějším reflexním plochám, o které je třeba důkladně pečovat. Pokud patříte k těm, kteří trpí deformací chodidel a prstů, pak právě vanička s tryskami, kterou můžete využít při pedikúře, je pro vás vhodná. Křeslo nabízí kromě přednastavených automatických programů i manuální nastavení na míru.

V teplickém Sanatoriu Europa nabízejí kombinaci několika druhů využití lázeňského křesla. V rámci masáže a koupele nohou, dále pak v kombinaci s pedikúrou a antimikrobiální vonnou vířivou koupelí nohou. Při tzv. super relax pedikúře vám navíc nabídnou i wellness pedikúru. Záleží jen na vás, který z nabízených balíčků si vyberete.

Péče o zdraví a regeneraci stále více závisí na vývoji moderních technologií. Bez erudice odborníků a jejich zkušeností by však ani ten nejdokonalejší přístroj nebyl nic platný. V Sanatoriu Europa toto dobře vědí, a proto věnují velkou pozornost nejen zdokonalování technického zázemí, ale i zvyšování znalostí zdejších odborníků.

(ls)

Foto: Ludmila Veselá

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2767512
DnesDnes801
VčeraVčera962
Tento týdenTento týden801
Tento měsícTento měsíc15195

Partnerské weby

apartman banner

Zdraviapuvab