reBERAN: Podělte se o radost, která z vás vyzařuje. Uvidíte, že společná zábava nejen uvolňuje, ale dokáže vás obohatit i o nové zážitky.

BÝK: Máte chuť

oslavovat? Nic tomu nebrání. Pozvěte přátele a vyrazte do víru noci. Tančete, zpívejte, zkrátka se bavte.

BLÍŽENCI: Vyjděte si s přáteli za zábavou. Potřebujete získat nové vjemy a navíc se dozvíte spoustu milých novinek.

RAK: K tomu, abyste si něco dopřáli, není třeba hned utrácet. Požitky nejsou spojené jen s plnou peněženkou. Buďte vynalézaví.

LEV: Chraňte se kritizovat, ač jsou vaše připomínky nezpochybnitelné. Svou otevřeností byste mohli narazit, nadělat si zbytečně nepřátele. ♥ Neutrální den.

PANNA: Staré pořekadlo říká, že komu se nelení, tomu se zelení. Řiďte se jím a budete sami překvapení, co zvládnete. ♥ Jste okouzlení sympatickým protějškem.

VÁHY: Podle planetární konstelace lze očekávat, že vás čekají příjemné novinky. Mohou zásadním způsobem ovlivnit váš profesní život. ♥ Buďte ve svých očekáváních realisty.

ŠTÍR: Než učiníte nějaké závěry, rozhodnutí, snažte se získat veškeré potřebné informace, které by vám je usnadnily. ♥ Nenechte nic na náhodě.

STŘELEC: Pozor na cestách, a to jak za volantem, tak v hromadných dopravních prostředcích. Mějte oči otevřené a zbytečně nikde neriskujte.

KOZOROŽEC: Každá změna, která se vám nabídne, rozhodně stojí za úvahu. Nic neodmítejte, dokud si to skutečně pořádně nepromyslíte.

VODNÁŘ: Mohou se objevit zprávy nebo situace, které nebudete vítat s otevřenou náručí. ♥ Přemýšlejte, čím udělat partnerovi radost.

RYBY: Jediné, co vám dnes může nadělat vrásky na čele, je čísi pomluva nebo závist. Nenechte si tím ale zkazit náladu.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2587276
DnesDnes523
VčeraVčera726
Tento týdenTento týden523
Tento měsícTento měsíc17640

Partnerské weby

apartman banner