1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Každé nové seznámení, ať již v soukromém nebo pracovním vztahu, může být zpočátku chladné a nevyrovnané. Přesto se osobním setkáním nevyhýbejte. Komunikace bude velmi důležitá, jen

tak si získáte přízeň člověka, po kterém toužíte, který je pro vás v nějakém směru důležitý.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

V těchto dnech můžete být trochu citlivější, ale neměli byste se svých emocí bát. Musí proběhnout, je důležité umět porozumět sami sobě. Ve vzduchu visí sice jistá nedůvěra, ale nenechte se zmást tím, jak se situace momentálně jeví. Možná vás čeká nemilé překvapení, ale jste schopni vše ustát.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Některé záležitosti se trochu zkomplikují, ale měli byste umět o všem hovořit, a to hlavně se svým partnerem. Nečekejte, že se něco vyřeší samo, musíte občas jít svému štěstí naproti. Třeba právě tím, že budete o svých pocitech a problémech hovořit. Situace se vyjasní a vy budete mít šanci mnohé napravit.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

V mezilidských vztazích očekávejte obrat k lepšímu. Komunikace bude snadná, prakticky s každým se bez problémů domluvíte. Dávejte si jen dobrý pozor na ty, kteří vás chtějí ovlivnit a využít ke svým záměrům. Jste ale schopni takového „záškodníka“ odhalit. Pomoci vám může váš totemový průvodce.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Jestli zjistíte, že některé situace nemůžete ovlivnit, že vám momentálně unikají souvislosti, zkuste se stáhnout a do ničeho nezasahovat. Raději vyčkávejte v pozadí. Nepodnikejte nic, co by mohlo ohrozit vaše postavení. A věnujte se svým koníčkům, své rodině. Tam najdete klid a ztracenou rovnováhu.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nezadaní mohou najít životní lásku nebo přítele na celý život. Týden bude přát lásce a vstřícné komunikaci. Lidmi, kteří jednají nepřátelsky nebo jsou dokonce závistiví, se zkuste vůbec nezaobírat. Využijte skvělého týdne k tomu, abyste obohatili svůj osobní život o krásné chvíle s lidmi, kteří za to stojí.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Ve vztazích buďte obezřetní, s kolegy v práci či kamarády si nejspíše moc rozumět nebudete. Hlavně se nepouštějte do zbytečných rozepří, spíše nechte mluvit druhé a stáhněte se do ústraní. Jinak vám ale půjde práce dobře od ruky a můžete zaznamenat vynikající výsledky. Svou energii nyní zaměřte na vydělávání peněz.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Pozor na to, kdo vás uchvátí, pro koho zahoří vaše srdce. Nezadaní mohou najít lásku, zadaným se ale může nyní dost zkomplikovat život. Nenechte se ovládnout pudy, myslete i na ty, které milujete. Nepouštějte se do riskantních románků, pokud jste ve šťastném vztahu. Nepřineslo by vám to nic dobrého.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Partnerské svazky se mohou trochu zkomplikovat, je ale potřeba si něco zásadního konečně vyříkat. Je docela možné, že se některé vztahy dokonce rozpadnou. Ale bude to proto, že svoji úlohu již splnily. Nebojte se změn, některé jsou nevyhnutelné. Nakonec se vám uleví a zbavíte se zátěže, jež vás dlouho tížila.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Nebuďte podezřívaví jen proto, že s vámi někdo nesouhlasí. Každý má nárok na svůj názor, každý má nějaký úhel pohledu. Potlačte tedy své ambice a naslouchejte. Ve vší té nepříznivé atmosféře se totiž může objevit velmi cenná zpráva. Vystupujte laskavě, buďte empatičtí a dozvíte se zajímavé informace.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Pozor byste si nyní měli dát na své zdraví, mohl by vás pozlobit žaludek nebo žlučník. Dobře tedy naslouchejte signálům svého těla, mnohé vám napoví. Každopádně nepodceňujte v tomto období žádné bolesti nebo třeba zvýšenou teplotu. Možná byste si pro jistotu měli zajít na preventivní prohlídku. Nic tím nezkazíte.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Jestli vás trápí stereotyp a netušíte, kudy se vydat, jak svůj život obohatit, můžete se buď odhodlat k ráznému kroku a podniknout výraznou změnu nebo se ohlédnout do minulosti a zapátrat po příčině. Třeba zjistíte, že jste jen příliš nároční sami na sebe. Každopádně nastává čas bilancování.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2587225
DnesDnes472
VčeraVčera726
Tento týdenTento týden472
Tento měsícTento měsíc17589

Partnerské weby

apartman banner