Barva: Bílý, žlutý, růžový, oranžový, červený, hnědý.
Vzhled: Malé krystalické plátky nebo jehlany rostlé v trsech.
Výskyt: Dostupný ve specializovaných obchodech.
Naleziště: USA.
Stillbit je kámen výrazně podněcující tvůrčí schopnosti, který otevírá bránu intuici a vnáší do jakékoli činnosti vibrace plné lásky a podpory. Dokáže být velice nápomocný při metafyzické práci na všech rovinách. Uzemňuje duchovní energii a ve fyzické rovině pomáhá proměňovat intuitivní myšlenky v činy.
Stillbit napomáhá při duchovním putování, chrání vás a zajišťuje fyzický kontakt. Během cesty funguje jako průvodce a udává směr ke každému cíli. Pokud použijete jeho nejvyšší vibrace, pomůže vám dorazit až do vyšších duchovních říší a přivést si odtamtud vzpomínky svého vlastního vědomí na minulé zkušenosti. Trs krystalů stillbitu lze použít pro věštění z koule.
Léčebné využití: Stillbit léčí mozkové poruchy, posiluje šlachy, uzdravuje zánět hrtanu a ztrátu chuti. Dokáže zvýšit pigmentaci kůže. Tradičně se používal jako protilátka proti jedům – jako velice silný detoxikační prostředek.
Umístění: Přidržte nebo přiložte podle potřeby. Pro umožnění duchovních cest nebo zažehnutí plamene intuice položte na třetí oko.
(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452015
DnesDnes492
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden4046
Tento měsícTento měsíc2961

Partnerské weby

apartman banner