indiánský horoskopSokol (21. 3. - 19. 4.)

Nebudete zrovna rozmazlováni, ale ani konfrontováni s žádnými problémy. Nesnažte se však nic lámat přes koleno, netrpělivost by se vám mohla vymstít. Vesmír stojí při vás ve všech oblastech, ale nesmíte nic přehánět, raději volte zlatou střední cestu. Potlačovaná přání a představy by se mohly znovu ozývat, není třeba zadupávat je do země. Právě naopak. Dobrodružství vám bude svědčit.

 

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Není pro vás typické hnát se za něčím hlava nehlava. Na obzoru se mohou objevit zajímavé věci, které vás budou svádět k tomu, abyste porušovali obvyklý řád a pořádky. Hlavně se neukvapujte, pokuste se všechno dotáhnout do zdárného konce navzdory překážkám. Můžete se spolehnout nejen na svou vytrvalost a trpělivost, ale také na přízeň totemových ochránců.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Život vám nabídne spoustu příležitostí a do jisté míry bude záležet na tom, zda je dokážete správně uchopit. Nesmíte podlehnout pohodlnosti a pocitu, že nic nemá cenu. Mnohé, do čeho se s elánem a odvahou pustíte, máte šanci proměnit na radost a dobrý pocit ze sama sebe. Můžete se ocitnout na pomyslné životní křižovatce úspěchů i pádů. Snažte se ale stát oběma nohama na zemi.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Ve výhledu se rýsují nějaké změny. Když v sobě najdete ochotu riskovat, pustit se neochvějně do nových výzev, můžete z toho jen těžit. Dřív, než přistoupíte k radikálním krokům, byste měli smést ze stolu záležitosti, které vám svazují ruce a připravují vás o potřebnou energii. Ale nepřestávejte věřit tomu, že vše, pro co se nakonec rozhodnete, bude pro vás tím pravým ořechovým.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Možná máte pocit, že vás něco až příliš svazuje, že potřebujete více prostoru. Nenechte se těmito úvahami připravovat o čas, netrapte se. Některé životní události vám pomohou otevřít oči a věci kolem sebe uvidíte v úplně jiném světle. Díky tomu si dokážete své záležitosti vyřešit a uspořádat tak, abyste se necítili pod neustálým tlakem, mohli volně dýchat.

Medvěd ( 22. 8. - 21. 9.)

Místo aby vás negativní zkušenosti, kterými jste museli projít, připravili o optimistický pohled do budoucnosti, vycházíte z nich mnohem statečnější, bojovnější. I když je před vámi jakési vykročení do neznáma, všechno byste měli ustát. Rozhodně vám nebude chybět energie, elán, nadšení a také Vesmír máte na své straně. Ve své podstatě jste velkým bojovníkem, který se před ničím nezastaví.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Ať se snažíte sebevíc, život vás neustále překvapuje. Smiřte se s daným stavem věcí a nepouštějte se do další předem prohrané bitvy. Rozhodně si nemůžete dovolit plýtvat silami. Ale tichá rezignace by také nebyla tou správnou cestou. Nebojte se učinit důležitý krok, který už delší dobu zvažujete. Věřte tomu, že s pomocí totemových ochránců se vám podaří nastolit větší pohodu a klid.

Had (23. 10. - 22. 11.)

Mnohem důležitější než minulost by pro vás měla být budoucnost. Jako byste byli něčím vyvedeni z konceptu. Nezáleží vám na tom, co jste získali, jen se rozhlížíte kolem, jestli byste náhodou nemohli dostat ještě víc. Tahle strategie by se vám ale mohla dříve či později vymstít. Vesmír to s vámi myslí dobře, ale všechno chce jen trochu víc času. Uvážlivě zvažte své životní priority.

Sova (23. 11. - 21. 12.)

Nejspíš se dopracujete do fáze, kdy začnete zhodnocovat své zkušenosti, které jste doposud nevyužívali a nechali zahálet. Byla to škoda, neboť byste si ušetřili mnohé starosti a dohady. Ocitnete se na startu něčeho nového, zajímavého a užitečného, což způsobí určité sklony k filozofování a hledání duševního souladu. Důležité bude, abyste dokázali věci vnímat v patřičných souvislostech.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Kolem sebe hledáte jistou oporu, ale v některých směrech nejsou naplněny vaše představy. Připravte se na možné střety se svým okolím. Buďte diplomatičtější, avšak tvrdí a nesmlouvaví, důležité bude také pozorně druhým naslouchat, abyste dospěli k racionálnímu závěru. Můžete se opřít o podporu totemových ochránců, a tak na všech úrovních byste měli vycházet jako jasný vítěz.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Současnost je spojena s nějakými překážkami, s nimiž byste si měli hravě poradit. V mnoha směrech vás posílí, učiní odolnější, dodají vám velkou kuráž k tomu, abyste v životě nic nevzdávali. Chvíli budete mít pocit, že se ocitáte v samém nebi, jindy se dostaví smutek z toho, že je zapotřebí sáhnout si až na úplné dno. O to víc si budete vážit toho, když se mnohé ponese ve starých dobrých kolejích.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Máte před sebou zcela jasný cíl a pro jeho dosažení budete muset hodně překonat, něco obětovat, podřídit se. Život vám může přihrát zcela nečekané náhody a šťastné okamžiky, z nichž budete mít prospěch a přispějí ke zdravému sebevědomí. Pozor však na přemíru nadšení, kroťte svůj optimismus, stůjte raději pevně nohama na zemi. Nedopusťte, aby se vám z úspěchů příliš zatočila hlava.

 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2455954
DnesDnes533
VčeraVčera659
Tento týdenTento týden3861
Tento měsícTento měsíc6900

Partnerské weby

apartman banner