BERAN ( 21. března – 20. dubna )
Tento měsíc se spoléhejte především na vlastní síly a schopnosti. Pokud budete vše řešit s patřičnou dávkou šarmu a elegance, nic se vám nemůže stát. Přesto si Berani narození v prvé dekádě dají pozor na úplněk 12. října, který je pro ně velmi nebezpečný a bude vyhrocovat potíže. Dále vás hvězdy varují před tím, abyste přehlíželi varovné signály svého organismu. Čekají vás náročná jednání, v zaměstná ní se chystají změny. Také pro Berany narozené ve druhé dekádě je úplněk 12. 10. velmi nebezpečný a agresivní. Padne na vás smutek a nostalgie, rychle je překonejte. Nezůstávejte sami, navštivte své přátele či dobré známé. V zaměstnání se nic neděje, ale vaše intuice vám napovídá, že se něco chystá. Buďte obezřetní a zůstaňte stranou alespoň do té doby,než zjistíte, o co jde. Také pro Berany narozené ve třetí dekádě je Měsíc v nepříznivém postavení – úplněk 12. je velmi nebezpečný a dokonce ani novoluní 26. října vám není nakloněno. Hrozí vám nějaké zdravotní potíže, asi jste z práce přetaženi. Chystají se vás přepadnout příbuzní na celý víkend. Asi se nevyhnete střetu s partnerem. V práci se nepřepínejte, hrozí vám úraz a nesplněné úkoly by se vám přesunuly do dalšího měsíce. Neriskujte.

BÝK ( 21. dubna – 20. května )
Neodkládejte ani sebemenší úkoly, které souvisejí s vašimi plány. Jste na dobré cestě, jen se nenechte nikým příliš ovlivňovat. Musíte totiž počítat s tím, že nikoli všechny rady jsou míněny upřímně a že vaše úspěchy se některým lidem nemusejí líbit.Býci narození v prvé dekádě se necítí ve své kůži. I vaši přátelé si toho všimli a chtějí vám pomoci. Nebuďte nevrlí, jinak před vámi utečou. Máte pocit, že se pohybujete v začarovaném kruhu, v práci je sice všechno v pořádku, ale problémy jsou doma především jde o finance. Situace se vyhrotí asi koncem měsíce, novoluní 26. října je velmi nebezpečné, nevhodné k riskantním krokům. Ani Býkům narozeným ve druhé dekádě nejsou hvězdy příliš nakloněné, proto se raději do ničeho většího nepouštějte. Nejspíš vám trochu zkomplikuje rozhodování láska. Tady stojí štěstí při vás – jen si dobře rozmyslete, kam až chcete zajít. V práci si dobře rozvrhněte úkoly, abyste vše stihli a nestresovali se zbytečně. Býky narozené ve třetí dekádě opustila přízeň hvězd, proto by neměli riskovat ani se zdravím, ani v lásce, ani v práci. Jen finance, pokud vám poslední dobou dělaly starosti, by se měly tento měsíc velmi výrazně zlepšit.

BLÍŽENCI ( 21. května – 20. června )
Problém, který vás v poslední době pronásledoval, by se měl vyřešit sám od sebe. Tím by mělo dojít k příznivějšímu posunu ve vašem životě. Navzdory podzimnímu počasí neklesáte na mysli, zachováváte si dobrou náladu. Ani v lásce vás štěstí neopouští. Blíženci narození od 21. do 31. května prožijí měsíc ve znamení úspěchů. V zaměstnání je sice shon a musíte řešit náročné úkoly, ale vaše snaha a soustředění povedou k nečekanému úspěchu. Váš nadřízený bude nadmíru spokojen a mile vás překvapí svou odměnou. Blíženci narození od 1. do 10. června zvládli úspěšně začátek školního roku a s ním i všechny změny. Ani bezdětným se však problémy nevyhnou, budou v práci nebo doma s partnerem. Můžete očekávat zisky, k vaší velké radosti nejen finanční, ale i v jiných oblastech. Tentokrát je pro vás úplněk 12. velmi příznivý a novoluní 26. velmi pozitivní. Blíženci narození od 11. do 21. června to asi trochu přehnali se sportováním nebo fyzickou prací, na kterou nejsou zvyklí – skončilo to namoženými svaly nebo i úrazem. Doma jsou menší problémy, které se rychle přeženou. Chce to jen trpělivost, vše se vyřeší. Hlavně koncem měsíce přijde pohoda, novoluní je pro vás velmi pozitivní.

RAK ( 21. června – 22. července )
Dejte si pozor na přílišnou důvěřivost a nesvěřujte svá tajemství ani těm lidem, o kterých se domníváte, že dokáží mlčet. Na partnera se ale můžete spolehnout. Závažná rozhodnutí dělejte raději začátkem měsíce. Raci narození v prvé dekádě se cítí velice dobře, a proto honem pospíchají do práce. Máte jisté obavy z nepříjemností v práci, tak se snažíte stihnout, co se dá. Doma vládne klid. Raci narození ve druhé dekádě se cítí přepracovaní. Měli byste si najít čas na svého koníčka a tak se odreagovat. A pak je tu někdo, komu jsou vaše úspěchy trnem v oku. Vyřiďte si to s ním dříve, než vám stihne způsobit nepříjemnosti. Dejte pozor na dny kolem úplňku 12. října, je pro vás velmi nebezpečný. Také Raci narození od 12. do 22. července si musí dát pozor jak na nepříznivý úplněk 12., tak hlavně na nov 26. října, který je pro ně velmi nebezpečný. Vaším úkolem bude obnovit pohodu doma i v zaměstnání, ale nedávejte přednost pracovním problémům před osobními. Pozor na peníze a na cennosti. Zdá se, že všichni zloději číhají právě na vás. Ovšem pokud si ztrátu způsobíte sami tím, že něco rozbijete nebo ztratíte, viňte už jen sebe. Pokud posloucháte rady, buďte opatrní.

LEV ( 23. července – 22. srpna )
Říjen by měl být pro vás poměrně příznivý měsíc. Nic nepřehánějte, v klidu toho dosáhnete víc a navíc si ušetříte nervy. Nenechte se nalákat sladkými řečmi a nenaleťte podvodníkovi. Planety varují Lvy narozené v prvé dekádě před příliš bravurní jízdou – hrozí nebezpečí nehody. Svou spolehlivostí jste si získali řadu přátel. Kroťte svou ctižádost a nesnažte se opanovat druhé, jinak je zase ztratíte. Máte sklony podceňovat rizika. Období kolem novoluní 26. 10. je pro vás velmi nebezpečné. Zato Lvům narozeným mezi 2. až 12. srpnem Měsíc přeje, oba termíny jsou příznivé. Také hvězdy přejí společenským aktivitám. Pokud máte před sebou důležité jednání, vystoupení na schůzi nebo obhájení svého projektu, bez obav se do toho pusťte. Důvěřujte si, nenechte se nikým zviklat. Podobně jsou na tom Lvi narození mezi 12. až 22. srpnem.I jim Měsíc přeje. Měli byste se více věnovat partnerovi, rodině, dětem. Nezadaní pozor: máte možnost potkat osudovou lásku. Setkání bude čistě náhodné a velice netypické, možná humorné. Říjen je pro vás mimořádně příznivý, chcete-li něco koupit nebo prodat a tím zlepšit svou majetkovou situaci. Ovšem na splnění svých snů si budete muset ještě počkat.Ani v zaměstnání nebudete plně spokojeni.

PANNA ( 23. srpna – 22. září )
Rozhodně se vyhněte agresivnímu chování a dejte pozor na to, co, jak a kde říkáte. Na druhou stranu je už třeba, abyste otevřeně řekli, co se vám nelíbí. Rozhodně by to prospělo vzájemným vztahům. Panny narozené od 23. srpna do 1. září si mohou situaci zkomplikovat svou nedočkavostí. Když se vám něco nezdá, tak se hned nerozčilujte, nýbrž se snažte o věcné projednání problému. Své ambice si nechte na příhodnější dobu, nadřízený se na vás mračí. Uberte ze své pohodlnosti a přidejte nejen na pracovním výkonu. Panny narozené mezi 2. a 12. zářím se příliš pracovně angažují a zapomínají na své zdraví i na rodinu. Pokud je partner v poslední době nevrlý, budou příčinou jeho pracovní nebo finanční problémy. Taktně nabídněte pomoc. A pusťte se do nepříjemných úkolů, vyřiďte všechny resty a pochůzky, ve všech případech vám budou hvězdy nápomocné. Panny narozené mezi 13. až 23. zářím by si měly pobytem ve společnosti upevnit své sebevědomí. Začátek měsíce pro vás nebude nejlepší. Šéfům se nelíbí váš otevřený přístup k problémům. Počítejte proto s určitou averzí od nadřízených a současně i s obdivem a podporou svých kolegů.

VÁHY ( 23. září – 23. října )
V tomto měsíci vás mohou čekat zvraty a nepředvídatelné události. Mohlo by to vést k takovému paradoxu, že se budete lépe cítit v práci než v soukromí. Měli byste si s partnerem otevřeně promluvit o problémech, v nichž se názorově rozcházíte, a zvolit kompromis přijatelný pro obě strany. Váhy narozené od 24. září do 3. října by se neměly vydávat na dlouhé cesty. Nejste dostatečně soustředěni na řízení a mohlo by dojít k nehodě. Určitá záležitost, kterou jste už považovali za ztracenou, dopadne mnohem lépe, než jste doufali. Počítejte s drobnými potížemi vyplývajícími z nedávné finanční ztráty. Váhy narozené mezi 4. a 13. říjnem čeká perný měsíc. Nepříjemnosti vás čekají v práci, ty ale dokážete rozumně zdůvodnit a své postoje objasnit. Horší to bude v partnerském vztahu, máte teď období, kdy jste na sebe přímo alergičtí. Hlavně pozor na období kolem úplňku 12. října, který je silný a velmi dramatický. Váhy narozené od 13. do 23. října mají kolem úplňku stejné problémy, ale pro ně je zvláště silné i novoluní 26. října. Podle postavení planet byste měli všechny problémy překonat. Doma se raději vyhněte všem střetům. V práci vás čeká velmi plodné období. Ve všem, co nyní začnete, budete mít úspěch.

ŠTÍR ( 24. října – 22. listopadu )
Budou vás zajímat otázky, které souvisí s přírodou a duchovním životem. Jste nyní ideálním cílem pro Amorovy šípy. Sami se musíte rozhodnout, kam až chcete zajít. Nakupily se určité rodinné problémy, je zapotřebí je řešit, nikoli před nimi utíkat. Štírům narozeným v prvé dekádě se zřejmě soustředí problémy na konec října, kde novoluní 26. 10. bude velmi silné a přinese důležité změny. Vaše kondice není úplně v pořádku, příval práce vám vezme spoustu energie. Přesto vás čeká něco příjemného a bude to zajímavé setkání. Pro nezadané by mohlo být osudovým. Štíři narození ve druhé dekádě by neměli přikládat přehnanou důležitost věcem, které ji nemají. Energii věnuje spíše rodině, mají dojem, že je zanedbáváte. V práci přijde náhlý obrat k lepšímu, hvězdy vám přejí. Nicméně vynechte všechny provokace a nezkoušejte šéfovu trpělivost.Štíři narození ve třetí dekádě mají problém: nedaří se jim skloubit čas pro práci a čas pro rodinu. Rozladění by vás mohlo dohnat k nesprávným závěrům. Rozvažte vše znovu, než někoho očerníte, jinak se vše obrátí proti vám. Příznivá finanční situace vylepšila obsah vaší peněženky, vaše fyzická kondice je uspokojivá. Horší je to s vaším partnerským vztahem.

STŘELEC ( 23. listopadu – 21. prosince )
Co bylo nejasné, zamlžené, to se nyní ukáže v jasném světle a vy díky své obezřetnosti odstraníte mnoho nesrovnalostí. Bude při vás stát i štěstí, ale nedejte se svést svou velkorysostí, abyste nedali v sázku úspěch, kterého jste tak svízelně dobyli. Nesuďte člověka, kterého milujete, příliš přísně, i když se cítíte být zaskočeni. Střelci narození v prvé dekádě, mírně jásejte! Udržíte si své pozice v práci a vylepšíte si své partnerské vztahy. Po celý měsíc vás bude provázet vynikající intuice ve všem, co podniknete. Budete mít odhad na to, kam investovat, aby byly zisky zajímavé. Střelci narození ve druhé dekádě, máte dost elánu a pocit pevného zdraví. Můžete se směle pustit do obchodování nebo podnikání. Kdo jde k nějaké zkoušce nebo na konkurz, ten určitě uspěje. Také doma je všechno v dobrém rozpoložení. Jen se nyní vyhněte tělocvičně nebo posilovně. Také Střelce narozené ve třetí dekádě čeká pohodový měsíc. V práci rozhodně nepobývejte déle, než je nutné. Nechte rodinu vymyslet program na víkend, překvapí vás svou originalitou. Říjen bude pro vás období rozhodně ziskové a to nejen ve výdělku, ale i co se týče příjemné atmosféry.

KOZOROH ( 22. prosince – 20. ledna )
V tomto měsíci můžete získat přítele, který při vás bude stát i v horších časech. V soukromém životě se odstraní nějaké nedorozumění. Vše bude probíhat harmonicky, pokud se nebudete snažit zneužít někoho ve svůj prospěch. Kozorozi narození mezi 22. a 31. prosincem by měli více myslet na své zdraví a posilovat ho vycházkami do přírody. Svým intelektem si získáte obdiv dokonce u svých některých nepřátel. Přesto buďte i nadále ve střehu. Brzy poznáte, že vám hvězdy radí dobře. Kozorohy narozené mezi 1. a 10. lednem čeká nejdrsnější měsíc v celém roce. Hrozí velká hádka spojená s násilím, dramatický rozchod s partnerem nebo nečekaný výbuch emocí. Pokud nemusíte, neusedejte za volant. Neriskujte. Když na sebe dáte dobrý pozor, mohlo by všechno dopadnout dobře. S dětmi a staršími členy rodiny budete vycházet dobře. Kozorohy narozené mezi 11. a 20. lednem se někdo pokusí pořádně naštvat. Nebojte se cestovat a sportovat. Pokud vám to s kolegy již delší dobu neklape, nyní se konflikty pravděpodobně ještě vyhrotí. Zasáhne vám do toho i Měsíc – úplněk 12. 10. je velmi negativní a také novoluní 26. 10. je nebezpečné. Konstelace hvězd hovoří o ostré výměně názorů. Může se stát, že se rozhádáte se šéfem a že dostanete „padáka“.

VODNÁŘ ( 21. ledna – 18. února )
Tento měsíc příznivě ovlivní vše, co je spojené s rodinou a přátelstvím. Najednou zde odhalíte docela nový pocit bezpečí.S prosazením neobvyklých plánů nebudete mít žádné problémy. Vodnáři narození v prvé dekádě nebudou riskovat, aby si neublížili. Měsíc jim nyní není nakloněn a to po celý říjen. Není vyloučeno, že vám Osud nadělí i nějakou tu šťastnou náhodu. Čeká na vás nějaký nepříjemný konflikt, ale intuice vás upozorní na nebezpečí. Bude jen na vás, zda všemu předejdete,anebo budete bojovat. Pro Vodnáře narozené ve druhé dekádě je práce hobby, nic se však nemá přehánět. Asi se nebudete cítit ve své kůži, tak se budou cítit i další členové vaší rodiny, těžko se dohodnete. V práci máte skvělé vyhlídky do budoucna, vaše finanční ohodnocení je slušné a ještě na vás čeká mimořádný zážitek opředený tajemstvím. \Vodnáři narození mezi 10. až 18. únorem se mohou nyní těšit na pomoc Měsíce. Úplněk 12. 10. je velmi příznivý, vhodný k razantnímu řešení problému a novoluní 26. 10. je velmi silné a přinese důležité změny. Sami cítíte, že budete úspěšní ve všem, do čeho se nyní pustíte. Aby se to skutečně stalo, musíte také při naplňování svých předsevzetí myslet.

RYBY ( 19. února – 20. března )
Planety zřetelně ukazují na obrodu, na základní proměnu, která vám přinese vytouženou harmonii. Bude vám poskytnuta pomoc a podpora, abyste se vymanili z jisté zápletky. V říjnu se bude přízeň Měsíce stupňovat pro Ryby narozené v prvé dekádě. Přesto byste neměli zapomínat na trochu opatrnosti. Nechtějte mít v zaměstnání úspěch za každou cenu. Vaši šéfové a především kolegové by to nemuseli správně pochopit. Hledejte jiné možnosti pro svou seberealizaci. Za Ryby narozené ve druhé dekádě se Měsíc postaví až na konci října, novoluní 26. října je velmi příznivé. Překypujete elánem a dalekosáhlými plány, ale fyzická kondice vás zrazuje. Dejte přednost duševní práci. Hvězdy přejí jakékoli aktivitě na podnikatelském poli, zejména pak v cestování. Nejlepší by bylo dělat vedoucího zájezdu. Ryby narozené ve třetí dekádě se cítí poněkud unavené. Dobré by bylo strávit víkend na chatě nebo u přátel. Ovšem se sportem opatrně, abyste neskončili na chirurgii. Neshody s partnerem nejsou právě na ústupu, spíše naopak. Oba potřebujete odpočinek. Zmírnění vašeho pracovního tempa vám prospěje. Poslední dobou máte málo času na přátele. Zkuste to napravit.
(ndro)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504792
DnesDnes424
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3044
Tento měsícTento měsíc16138

Partnerské weby

apartman banner