Pan Slávek N. z Hejnic se ptá: „Co jsou to dračí energie a jak působí, jaký mají vliv na člověka? Znám reiky, touto energií mi pomáhala jedna léčitelka, když jsem byl po vážném úrazu a probíhala rekonvalescence. Právě od té doby si kupuji Spirit a zajímám se o alternativní medicínu i zajímavé jevy mezi nebem a zemí…“
Dračí energie je vysokofrekvenční duchovní energie. Podle ezoteriků, kteří jsou jejími vyznavači, existuje ve vesmíru odedávna a je určena pro ochranu člověka před „temnotou“, tedy destruktivním systémem fungujícím na principu moci, jenž se snaží zabránit procesu vzestupu vědomí lidstva. Dračí bytosti a jejich energie blokují negativní útoky, odstiňují negativní vlivy, které nesouvisejí s karmou člověka a brzdí ho na jeho cestě k poznání a rozšiřování vědomí.
Ochranní dráčci jsou dílem Stvořitele, podléhají nejvyšším duchovním zákonům, nelze je zneužít. Můžeme si je prý představit jako antivirus - živý inteligentní program, kterému byl vdechnut život a stává se z něj bytost s vědomím.
Ochranní draci podléhají určité hierarchii, někteří jsou léčiteli, jiní obranáři nebo naopak bojovníci. Nejvýše pak stojí Zlatý drak. Ten disponuje obrovským potenciálem lásky, síly a schopností odolat jakýmkoli zlým bytostem, je nositelem boží moudrosti. Kdo chce pracovat s dračí energií, musí nejprve projít zasvěcením. Během něj je mu z dračí říše seslán ochranný drak, jakého potřebuje. Drak se napojí na energetický systém člověka a od té chvíle je v jeho auře. S draky je třeba komunikovat, jsou to zároveň učitelé a průvodci.
(šál)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2727499
DnesDnes582
VčeraVčera737
Tento týdenTento týden3971
Tento měsícTento měsíc16811

Partnerské weby

apartman banner