Od 15. listopadu do 14. prosince

Beran

Váš život stojí na pevných základech, takže nemusíte mít obavy z nějakých otřesů. Máte-li před sebou uzavření důležitého obchodu, nebo máte-li nějakou nabídku, jak

vydělat peníze, neváhejte a příležitosti využijte. Nápovědou, co přijmout v rovině citové nebo materiální, jsou vaše pocity, těmi se řiďte. Pokud se stane, že začnete být rozladění a mrzutí, znamená to, že jste unavení. V ten moment si odpočiňte. Všímejte si toho, jak reaguje partner a některé vaše postoje, podle toho poznáte, zda jsou správné.

Býk

Není vyloučeno, že se vás někdo pokusí ošidit. Možná půjde o obchod a peníze či zaměstnání, nebo o intriky ve vztazích. Velmi pečlivě proto čtěte veškeré smlouvy a dokumenty. Pomůže vám, když se uvolníte, nebudete se snažit mít všechno pod kontrolou za každou cenu. Zajeli jste do kolejí, které sice fungují, ale je na čase pustit se do nového, oprostit se od zažitých zvyklostí a začít zase volněji dýchat. Pro začátek by bylo dobré zpomalit tempo a vnímat krásy všedních dní, zimní přírodu a příjemné věci, které život nabízí.

Blíženci

V tomto období by bylo dobré „naordinovat“ si zdravý odstup, objektivní pohled, méně teoretizování a přemýšlení nad věcmi, které stejně nezměníte. Zbavíte se případných chyb, které byste mohli udělat v záležitostech, jež budou tak zvaně v rukách vyšší sféry. Nebojte se optimismu, naopak, vše je jednodušší než se zdá. Radujte se ze života, důvěřujte svým andělským ochráncům, buďte sami sebou. To znamená spontánní, veselí a velkorysí. Velmi brzy se dostaví úspěch v zaměstnání a smíření ve vztazích. Můžete se pustit do čehokoli nového, dokážete druhé motivovat a získat je na svoji stranu.

Rak

Je pravděpodobné, že ve vztazích dojde k nějaké krizi, kterou však s pomocí andělských ochránců zdárně překonáte. Bude to jen dobré pro ozdravění vztahu, bylo zapotřebí tak zvaně vyčistit vzduch. Toto období také přinese zdárné vyřešení všeho, co vám dělá těžkou hlavu. Nerozptylujte se, plně soustřeďte jen na jednu věc, kterou právě děláte, nebo řešíte. V případě nějakého sporu postupujte obratně, argumentujte přesně a jasně. Vyhněte se kličkování, agresivitě nebo zamlčování skutečností. Jen tak budete mít příznivé vyhlídky vyhrát nějaký spor nebo zmoudřet. Máte li nějaký sen, nastal čas pracovat na jeho uskutečnění.

Lev

Dělejte to, co jste si předsevzali, beze spěchu a s rozvahou. Planety vás vybízejí k péči o zdraví a také krásu těla. Je správná doba odpočinout si, věnovat se sobě a prostě se trochu rozmazlovat. Poslední dobou jste se totiž zanedbávali, a to by se mohlo odrazit na vaší náladě. Nedodržíte-li toto období klidu, můžete počítat s nějakými zdravotními obtížemi, nebo vám hrozí vyčerpání, které by vás mohlo dostat do depresí. Pak se může stát, že banální situace budete vnímat jako bezvýchodné. Nic neřešte, spoustu věcí můžete nechat na později.

Panna

Zamyslete se nad tím, co je to chovat se a myslet neutrálně. Je možné, že vás potrápí tzv. syndrom rozdvojené osobnosti. Nebudete vědět, jak se v jakési záležitosti rozhodnout, vaše srdce a mozek vám volbu neusnadní, neboť nedojdou ke shodě. I když dáváte najevo své názory, děláte to tak nějak nemastně neslaně, aby se neřeklo. Budete si komplikovat život v tom, kde nevíte co si myslet, co udělat. Hrozí vám zbrklé reakce a ukvapené soudy. Najděte si nějakou tělesnou aktivitu, která vás těší, a té se naplno věnujte. Získáte tak rychleji znovu životní elán, charisma a zápal pro věc. Koncem měsíce bude vaše činnost korunována  úspěchem.

Váhy

Nyní získáte potřebný čas k uzrání myšlenek, přestanete se na svět dívat přes růžové brýle. Realita je trochu jiná, než jak jste ji doposud vnímali, tento měsíc budete mít jasno. Poznání to nebude vždy příjemné, ve vztazích hrozí i rozchody, u některých Vah ukončení dosavadního zaměstnání. Všechno bolestné či nepříjemné vás ale pozvedne a obohatí, brzy budete mít důvod k optimismu. Čas pracuje pro vás, věřte, že přísloví trpělivost růže přináší, platí. Jen si dejte pozor obzvláště začátkem měsíce, ukvapeností můžete mnohé pokazit. To, co si žádalo vysvětlení ve sféře, ve které jste tápali, se vyjasní. .

Štír

Tento měsíc uvidíte věci tak, jak skutečně jsou. Prohlédnete dokonce něčí snahu obalamutit vás a získat na váš úkor jisté výhody. O něco sice přijdete, něco skončí, ale to jen proto, abyste mohli začít znovu, lépe. Všimněte si, co vás vyvádí z míry a co uklidňuje. Toho, co vás uklidňuje, můžete využít, když se budete cítit rozladěni. Tam, kde vás něco dráždí, reagujte přiměřeně, jednejte upřímně a věcně. Budete-li podepisovat nějaké smlouvy, dejte je k nahlédnutí odborníkovi. Aby vám neuniklo něco mezi řádky, jak se říká.

Střelec

Nepředvídatelné situace, kdy se budete muset řídit jen pocitem, vás mohou vyvést z míry. Dejte na svou intuici, kterou povzbudí váš andělský ochránce. Neztrácejte ze zřetele cíl, dlouhodobou perspektivu, stůjte nohama pevně na zemi. Méně uvažujte, více konejte. Připusťte, že příčinou většiny vašich zklamání byla příliš velká očekávání, přehlíželi jste varovné momenty, nechtěli jste je vidět. Nyní máte možnost si právě tohle uvědomit a  přestat se bát dalšího zklamání. Odvahy a nápadů máte dost, využijte toho.

Kozoroh

Vylezte z ulity, do které jste se schovali. Pokud se bojíte, že by vám někdo v ústraní škodil, věřte, že i kdyby to tak bylo, nemá šanci. Čeká vás období plné lásky, ale musíte jí jít naproti. Naplno si užívejte plnohodnotných vztahů, které mají budoucnost. Budete-li vystaveni konfrontaci, upozaďte ctižádost a svoje ego a jednejte na rovinu. Respektujte pocity druhých, nesnažte se něco uspěchat. Pak máte úspěch zaručený. Platí to jak pro pracovní, tak i osobní život. Nezadaní by se měli pozorněji dívat kolem sebe, mají velkou šanci na seznámení.

Vodnář

Máte v sobě hodně energie, zápalu a nadšení a taková energie musí ven. Vyjděte si, bavte se, podnikněte nějaké dobrodružství. Jde o to, abyste uvolnili temperament co nejvíc a při správných aktivitách. Jediné riziko, které vás nyní může potkat, je, že vyvoláte zbytečný konflikt jen kvůli vnitřnímu neklidu. To by byla škoda, protože celý měsíc se můžete vézt na vlně úspěchu a lásky. Někteří Vodnáři mohou dokonce očekávat nabídku k sňatku. Na ty, kteří stále hledají, čeká nová láska.

Ryby

Přemýšleli jste, jak naložit s tím, co máte, a zda to jde skloubit s tím, co byste chtěli? Možná dojdete k závěru, že jste se tak trochu točili na místě bez jasného směru. To by se nyní mělo změnit, pochopíte, kam se vydat. Očekávejte příliv inspirace a nové nápady, celé období se vlastně ponese v tvůrčím duchu. Dostane se vám i pověstného kousku štěstí, které potřebuje každý z nás. To vše se odrazí i ve vašem osobním životě, budete prostě šťastní. Události se dají do pohybu, čekejte cesty, změnu bydliště či zaměstnání. Půjde o dobré změny.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2456426
DnesDnes288
VčeraVčera717
Tento týdenTento týden4333
Tento měsícTento měsíc7372

Partnerské weby

apartman banner