Planeta Jupiter (Jupiteru se říká mimo jiné Dobroděj, planeta štěstí) se po roce působení na hvězdné mapě ve znamení Panny přesouvá 9. září na dalších 12 měsíců do vzdušného znamení Vah. Po dobu svého putování Pannou připravoval

zrozence tohoto znamení na životní posun a nyní se na to samé mohou těšit Váhy. Obecně lze předpokládat, že s přesunem Jupiteru budou vznikat nové politické strany a spolky, které přinesou více diplomacie a porozumění mezi lidmi. Co se týká jednotlivých znamení zvěrokruhu, každému to přinese rozmach a štěstí v jiném tématu. 

BERAN

Měli byste zaznamenat dlouhodobý posun ve vztazích - jak partnerských, tak pracovních. V rámci dohod a smluv se vám bude dařit. 

BÝK

Velký posun a rozmach byste měli do roka a do dne zaznamenat ve sféře zdraví a služeb.

BLÍŽENCI

Pozice Jupiteru naznačuje, že se vám rozroste rodina. Do života vám vstoupí dítě, partner nebo nová tvorba. 

RAK

Jupiter bude úřadovat v tématech domov, rodina a zázemí. Možná si vylepšíte domov, přestěhujete se do lepšího. 

LEV

Jupiter se přesunul do oblasti komunikace, vzdělávání a cestování. V těchto tématech vám přinese do roka velký posun.

PANNA

Jupiter vás na rok podpoří v oblasti financí, majetku, zvýšení hodnot a prestiže.

VÁHY

Do roka dojde ve vašem k životě k obrovskému životnímu posunu. Díky Černé Luně jste si vyčistili život a nyní jste připraveni na velký boom. 

ŠTÍR

S přesunem Jupiteru pro vás začíná rok ukončování. Uzavřou se určité životní situace, aby mohly nastat nové, jež povedou ke změnám vaší životní pozice. Vaším znamením se pohybuje Černá Luna, která vám do cesty staví problémy, bude vám škodit, brzdit vás. Nutí vás tím k rozhodnutím.

STŘELEC

Jupiter bude působit v oblastech - přátelé, společnost a společenství. Do vašeho života vstoupí důležití lidé. Dostanete příležitost dostat se tam, kam chcete patřit. 

KOZOROŽEC

Jupiter vás podpoří ve sféře práce a kariéra, v životě obecně. Veškeré změny v pracovních aktivitách a v životě povedou k lepším zítřkům. 

VODNÁŘ

Jupiter bude rok působit a přát vám v oblastech - vzdělávání, úřady a soudy, zahraničí. Černá Luna vám ale ztěžuje práci a tím i život. Budete muset ve svých aktivitách trochu zpomalit a některé životní situace přehodnotit. 

RYBY

Jupiter vám rok bude pomáhat v oblasti peněz. Můžete začít vydělávat a rozšiřovat svůj majetek. Měli byste ale přestat snít, nesmíte odkládat řešení. Vytvořte si životní plán a postupujte krok za krokem ke splnění cíle. Máte na výběr - buď budete směřovat k bohatství a úspěchu, nebo k chudobě a neúspěchu. Vše je ve vašich rukách.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451926
DnesDnes403
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden3957
Tento měsícTento měsíc2872

Partnerské weby

apartman banner