Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém

slova smyslu lze mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

ŘÍJEN

Život je plný zvratů, krásných chvil i těch nepříjemných. To všechno ale k životu patří, to ho dělá tak krásným. Kdybychom neprožívali nic nepříjemného, tolik bychom si toho příjemného nevážili. Neznamená to však, že bychom se měli vyžívat v utrpení. Naopak, můžeme se snáze zaměřit na každodenní krásné maličkosti a s pokorou a vděčností přijímat to, co máme. Náročné situace nás učí a posilují. Berme vše tak, jak to přichází, protože je to cesta, kterou jsme si zvolili. Vždy, když se děje něco, co se nám nelíbí, vzpomeňme si, že jsme to my, kdo si to vybral. Znamená to převzít odpovědnost za svůj život. Je to těžké, ale zároveň osvobozující.

S pomalým odchodem léta nám život bude předkládat hutnější témata na zpracování, bude tedy potřeba využít energii, kterou jsme v létě načerpali.

(cul)

Kontakt: tel. 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506661
DnesDnes500
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden500
Tento měsícTento měsíc18007

Partnerské weby

apartman banner