Slovo mandala znamená magický kruh. Kruh symbolizuje nekonečno, opakující se pochody, jeho střed znázorňuje dokonalost a sjednocení. Buddhistické mandaly jsou považované za meditační pomůcky, mnichům tvoří předlohu pro určitou vizualizaci. V ezoterickém slova smyslu lze

mandalu chápat jako „stvořenou bytost“ - nese poslání, jakýsi program. S tímto programem komunikuje naše podvědomí a vytváří určité prožitky, které jsou slovy nesdělitelné. Mandaly lze využít podobně jako afirmace. S jejich pomocí se můžeme zharmonizovat, naladit na vesmírné informační pole a případně z něj dokonce čerpat informace, které jsou našemu vědomí utajené. Díky Kristýně Štoskové Radové, která mandaly a energetické obrázky maluje, můžete sami na sobě jejich účinek vyzkoušet. Pravidelně pro vás, naše čtenáře, vytváří mandalu, která souzní s tématem daného měsíce a pomůže vám překonat jeho nástrahy.

LISTOPAD

Je tu měsíc plný barev. Aktivní čas přírody se chýlí ke konci a ta se loučí nádhernou škálou barev a měkkými, ještě stále teplými paprsky slunce. Nasávejte do sebe tu krásu a jas a uchovejte si je pro nadcházející období zimy. Čas také přeje introspekci a pomyslnému vnitřnímu úklidu a meditaci. Nejlépe je propojit tento čas s přírodou a využít její energii, být venku, naslouchat a vyladit se. Sami cítíte, co vám dělá dobře, naslouchejte sami sobě. Pokud jste spojeni sami se sebou, dostáváte se do pohody a cesta se před vámi otevírá jasně a průzračně. 

(cul)

Kontakt: tel. 774 962 834, www.tanka.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451261
DnesDnes358
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3292
Tento měsícTento měsíc2207

Partnerské weby

apartman banner