Někdo na jejich účinky nevěří, jiný bez svého ochranného amuletu nebo talismanu pro štěstí nedá ani ránu. O tom, že tyto tvarové zářiče skutečně fungují, je skálopevně přesvědčena například čtenářka Marie T. Jí konkrétně pomohl 

Strom života…

„S manželem jsme se předloni pokoušeli o miminko. Vzhledem k výsledkům předchozích gynekologických vyšetření jsem věděla, že to nebude jednoduché. Měla jsem zdravotní
problémy, které možnost otěhotnění výrazně komplikovaly. Zprvu jsme tedy zkoušeli štěstí sami, poté jsem podstoupila léčbu pod dohledem odborníků, která však neměla valný úspěch.

Pár měsíců jsem brala léky, které vůbec nezabraly, pak mi naordinovali silnější, díky nimž se sice funkce vaječníků zlepšila, ale pořád to nebylo ono. Během této doby jsem hledala na internetu i různé jiné alternativy, které by mi pomohly. Narazila jsem i na amulet Strom života. Zaujal mě a ke svému překvapení jsem se dočetla, že je  symbolem stvoření, života a nesmrtelnosti. Léčí především potíže s potencí a neplodností, přináší vitální sílu a podporuje šťastné zrození potomků. Ucítila jsem zvláštní vibraci po těle a hlavou mi prolétla myšlenka: ‚To je přesně to, co potřebuji!‘ V tu chvíli jsem si také vzpomněla na dětství, jak babička nosívala každý den na krku nějaký minerál a říkávala nám, jakou moc a léčebné účinky má. Tvrdila nám, že si kameny začarovává, našeptává jim, jakou od nich potřebuje pomoc.
Objednala jsem si tedy amulet přes internet z e-shopu spiritobchod.cz ve stříbrné podobě. Dle návodu, co mi přišel spolu s ním,  jsem ho očistila a přála si, aby mi pomohl s otěhotněním.
Poté jsem odletěla na Srí Lanku pročistit a uklidnit si tělo i duši. A tam jsem po více než půl roce dostala menstruaci. Právě na tohle jsme s mým lékařem tolik čekali. Po příletu jsem ho navštívila, dostala domů další podpůrné injekce a podařilo se. Při další kontrole na nás vykouklo připravené vajíčko, které se nám s manželem podařilo napoprvé oplodnit.
Po potvrzení, že jsem opravdu těhotná a vše je v pořádku, mi jednoho dne náhle spadl amulet z krku. Když jsem ho zvedla, nebyl řetízek rozepnutý ani přetržený. Hodně mě to udivilo, nechápala jsem, jak mi mohl sklouznout z krku. Ale pak jsem si uvědomila, že ho vlastně už nepotřebuji, protože splnil svůj úkol.“

(red)

Milí čtenáři, pomohl i vám nějaký amulet, ať už se týká zdraví, lásky nebo peněz? Napište nám o tom, podělte se s námi o své příběhy. Příspěvky posílejte na adresu redakce nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s heslem amulet. Budou slosovány a výherce obdrží jako dárek knižní publikaci Phillipa Moffitta -  Jak získat v životě klid a vyrovnanost.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2459284
DnesDnes459
VčeraVčera622
Tento týdenTento týden2410
Tento měsícTento měsíc10230

Partnerské weby

apartman banner