Je stále více domácností, které si bez olivového oleje nedokáží představit přípravu většiny jídel. A stejně tak nedají dopustit na olivové mýdlo. A není divu, neboť konkrétně řecké mýdlo obsahuje všechny vzácné látky z olivového oleje, při jeho

výrobě se nepoužívají žádné syntetické látky, parfémy, ani živočišné tuky. Takové mýdlo má přirozenou vůni a jeho přínos pro pokožku je mnohostranný. Má mimořádný hydratační efekt díky přirozenému obsahu glycerinu a triterpenových kyselin, které mají schopnost vázat vodu. Protože obsahuje sodné soli, má olivové mýdlo antibakteriální a antimykotický účinek, komplex přírodních fenolů příznivě účinkuje proti plísním.

Zkušenosti horolezce Honzy Říhy

„Moje maminka má už 30 let kožní potíže. Vyzkoušela celou řadu mastí, včetně předepsaných lékaři, ale výsledek nebyl zrovna uspokojující. Pomohly na chvilku ze začátku, ale pak si na ně tělo zvyklo a vše se vrátilo na začátek. Díky Spiritu jsem se dostal k olivovému mýdlu, které jsem mamince doporučil. Po něm se dlouhodobě pokožka zklidnila a kožní potíže začaly ustupovat,“ říká nevidomý horolezec a běžec Honza Říha, jenž například zdolal nejvyšší africkou horu Kilimandžáro a pořádá charitativní běh s názvem Od nevidim do nevidim.

Jedinečná směs přírodních látek

Fenoly a fenolové kyseliny v olivovém oleji i mýdle tvoří jedinečnou směs přírodních látek, výsledkem přítomnosti vitaminu E, karotenoidů a linolové kyseliny je silná obrana proti stárnutí kůže. Olivové mýdlo přispívá k regeneraci pokožky, zlepšuje průběh kožních onemocnění, urychluje hojení poraněné kůže a významně působí proti jejímu stárnutí.
(jas, luv)

Různé druhy olivového mýdla si můžete objednat za velmi výhodné ceny v zásilkovém obchodě Spirit na telefonním čísle 800 050 259 (v pracovních dnech) nebo prostřednictvím internetu: www.spiritobchod.cz.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506615
DnesDnes454
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden454
Tento měsícTento měsíc17961

Partnerské weby

apartman banner