Zahraniční experti nedávno přišli s tvrzením, že i počet písmen křestního jména do jisté míry ovlivňuje ambice a náhled na svět každého jedince. Co skutečně zjistili?

Tři písmena značí ctižádost

Jména

složená jen ze tří písmen se dobře pamatují i vyslovují. Navíc v sobě skrývají obrovskou dávku ambicí. Lidé s těmito jmény proto mívají vysoké cíle. Někdy ale přecení své možnosti, jednají příliš tvrdohlavě a pak prožívají zklamání.

Středně dlouhá jména jsou nositeli sebedůvěry

Zárukou zdravé míry sebevědomí jsou prý jména složená ze čtyř až pěti písmen. Lidé s těmito jmény jsou společenští, lze se na ně spolehnout. Mohou zastávat vedoucí posty.

Na šest písmen pozor

Kdo má jméno složené ze šesti písmenek, nemá to v životě lehké. Mívá potíže s rychlým rozhodováním, hůře se přizpůsobuje změnám. Unikají mu životní příležitosti, protože se bojí, že cosi nezvládne, že selže...

Dlouhá jména nesou optimismus

Lidé s delšími jmény prý mají v mnoha ohledech život snazší. Čím více písmenek jméno má, tím pozitivnější pohled na svět svému nositeli dává. Bývají to rození optimisté, kteří nejrůznější pohromy a karamboly berou jako životní výzvy, které je nezlomí.

(xar)

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2450063
DnesDnes478
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden2094
Tento měsícTento měsíc1009

Partnerské weby

apartman banner