Kamenná bránaBERAN: V citech i ve finanční sféře se vám začíná nebývale dařit. Užijte si bezstarostný večer s někým blízkým. Vyhněte se stereotypům a přijďte s překvapením.

BÝK: Prožijete

neutrální den bez větších výkyvů. Snažte se však v ničem neukvapovat. Pokud se budete muset rozhodnout, vyjádření odložte.

BLÍŽENCI: Využijte volný podvečer a zajděte se dnes s přáteli někam pobavit. ♥ Pokud jste nezadaní, budete mít ideální příležitost někoho zajímavého potkat.

RAK: Svou energii můžete využít na plánované úpravy v bytě. Pokud máte plán, směle do toho. Buďte odvážní. ♥ S partnerem proberte důležité věci a oživte svůj domov.

LEV: Starosti vám může přinést něčí neochota vidět věci takové, jaké ve skutečnosti jsou. Nenechte se tím vytočit, snažte se být tolerantní. ♥ Nezapomínejte si plnit své sny.

PANNA: Uvažujete o půjčce, hypotéce? Pak byste se měli poohlédnout po zdatném odborníkovi. Zkušený finanční poradce by se vám mohl hodit.

VÁHY: Možná očekáváte dramatický den. Ale postupně se ukáže, že vaše představy byly poněkud přehnané. ♥ Kroťte svoji potřebu všechno racionalizovat, komentovat.

ŠTÍR: Nenechte se oslnit lákavou nabídkou a nekývněte na všechno, co vypadá na první pohled úžasně. Vyhraďte si čas na rozmyšlenou. ♥ V srdci vládne zmatek.

STŘELEC: I když třeba nemáte důvod k oslavě, proč si jen tak pro radost dnes nějakou neudělat? Jen pozor, abyste to nepřepískli s alkoholem.

KOZOROŽEC: Zkuste se věnovat odpočinku a vůbec neberte ohled na běžný pracovní den, klidně si vezměte dovolenou. Prostě se hoďte do klidu, jak se říká.

VODNÁŘ: Máte možnost uplatnit svůj šarm a přetáhnout někoho na svou stranu, získat čísi podporu. ♥ S flirtováním to moc nepřehánějte

RYBY: ♥ Můžete kohosi oslnit, okouzlit, Venuše vám přeje. Jen si dejte pozor na to, abyste se nezapletli do milostného trojúhelníku.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504787
DnesDnes419
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3039
Tento měsícTento měsíc16133

Partnerské weby

apartman banner