H5a60a10 2BERAN: Dolehne na vás nejspíš únava, ale není to nic nepřirozeného. Delší dobu jste jeli na všech frontách "na plný plyn". Trochu zvolněte a bude zase líp.

BÝK: Přátelé

pro vás hodně znamenají a vy pro ně také. Pokud vás cokoli trápí, máte se komu svěřit. Sdílená starost je poloviční starostí.

BLÍŽENCI: Umíte si vážit života i dobrých vztahů a lidé kolem vás to dobře vědí. Nedivte se, že vás vyhledávají a jsou vděčni za váš názor.

RAK: Pokud z někoho ve svém okolí cítíte závist, netrapte se tím. Ne každý dokáže druhým přát. Velkoryse to přejděte a neživte v sobě zbytečné záporné emoce.

LEV: Pokud jde o fyzickou a psychickou kondici, planety vám ukáží příznivější tvář. Zdraví by vám rozhodně nemělo bránit v jakýkoliv aktivitách. ♥ Je nesmyslné mračit se na svět.

PANNA: Před vámi se rýsuje pozitivní den z hlediska financí. Peněženka vám umožní si leccos dovolit, ale také být štědří ke svým blízkým. ♥ Srdce může ovládnout smutek.

VÁHY: Někdo se možná pokusí na vás svalit vinu a utéci před odpovědnosti. Nenechte si nic líbit, včas se ozvěte. ♥ Výhled v lásce je nejistý.

ŠTÍR: Hvězdy by mohly do vašeho života vnést zcela zásadní změnu. Neměli by se vám však podlamovat kolena. Časem zjistíte, že se vše děje k vašemu prospěchu.

STŘELEC: Očekávejte pozitivní zprávy, které vám zvednou náladu. Někdo z příbuzných vám podle všeho udělá nečekanou radost.

KOZOROŽEC: Pamatujte, že na vás nestojí všechna tíha tohoto světa. Odložte toto břemeno a dejte prostor svému nitru, aby si odpočinulo.

VODNÁŘ: Může se vám stát, že opakovaně někoho potkáte, spatříte cosi, co vám bude připadat povědomé nebo dokonce důvěrně známé.

RYBY: Opatrně s financemi, neriskujte, výsledek je nejistý. Podnikáte-li nebo obchodujete, prověřujte své kontakty i obchodní partnery.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2452019
DnesDnes496
VčeraVčera620
Tento týdenTento týden4050
Tento měsícTento měsíc2965

Partnerské weby

apartman banner