1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Jestli se cítíte nejistě a stísněně, přijímejte všechny informace velmi opatrně a s rezervou. Můžete přikládat zbytečnou důležitost tomu, co si vaši pozornost nezaslouží a dostanete se

do ještě větší psychické nerovnováhy. Požádejte svého totemového ochránce o pomoc a snažte se zharmonizovat tělo i duši meditací. Více odpočívejte.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Dostali jste se do bodu, ze kterého můžete velmi zajímavě těžit do budoucna. Je zcela jedno, jak situaci kolem sebe vidíte nyní, i poněkud složitější události se později ukáží jako přínos pro váš postup kupředu. Nechte tedy vše plynout a nezasahujte. Ono se mnohé vyřeší takřka samo, bez vašeho přičinění.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Pravdu sice znáte, ale bojíte si ji přiznat. Zamyslete se nad tím, co vás trápí, čeho se skutečně obáváte. Pojmenujte vše pravými názvy, a to především ve vztahu ke svým blízkým. Spadne z vás nejen obří břemeno, ale objeví se před vámi také nová a jasná cesta. Pak budete vědět naprosto přesně, co máte dělat.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Dělejte vše s radostí, pokuste se přistupovat pozitivně i k tomu, co vás zrovna dvakrát nebaví. Mnohé věci se pak kolem vás rychle změní, nic nebude složité. Navíc díky tomu urychlíte chod příštích událostí. Přichází totiž velmi zajímavé období, plné nečekaných zvratů, a také příležitostí. Změní se vám život.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Pozor na sobectví a lakotu. Je rozdíl, pokud skutečně nemáte finance, nebo je jen nechcete někomu půjčit. Podle vašeho totemového ochránce jste se do této situace dostali, protože máte strach z budoucnosti. Uvolněte se a uvědomte si, že peníze by měly proudit, aby k vám mohly zase přicházet. Především se k ostatním neobracejte zády.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Zapracujte na své budoucnosti, cíl je prakticky před vámi. Pokud ho dosáhnete, stanovte si hned další. Pozor ale, abyste své snahy příliš nerozmělnili na více aktivit. Řiďte se proto také srdcem, které vám spolehlivě ukáže to, po čem nejvíce toužíte. Pak už bude snadné zmobilizovat síly a plnit si své sny.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Pokud chcete být milovaní, měli byste sami také lásku dávat. Láska se vám pak nebude vyhýbat a poznáte možná dokonce i to, co vám bylo dosud odpíráno. Že by to byla vášeň a romantika? Každopádně jste strůjci svého osudu, tak mu jděte v tomto směru naproti. Více se usmívejte na svět kolem sebe.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Choďte častěji na procházky, čerpejte energii hlavně v přírodě. Před vámi jsou velmi pozitivní dny, měli byste tedy být správně naladěni, abyste si mohli všechny krásné chvíle také náležitě užít. Zkuste i meditace, pročistí vám hlavu, přijdete na nové myšlenky. O to lépe se vám bude také pracovat a komunikovat s blízkými.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Jste v nerovnováze a potřebujete najít svůj duševní klid. Pokud se vám to podaří, vaše rozhodování pak bude jednoduché a účinné. Očekávejte, že na mnohé kroky nebudete mít příliš času, a tak můžete trochu panikařit. Jestliže vás to vyvede z míry, pomohou meditace a relaxace, a také rady od lidí, na které se můžete spolehnout.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Měli byste více důvěřovat lidem kolem sebe. Otevřete se svým blízkým, nebojte se svěřit. Toto období může přinést jistá zklamání, ale díky nim zjistíte, co je pro vás důležité a co naopak naprosto nepodstatné. Prostě si mnohé ujasníte a bude se vám lépe dýchat. Nezadaným může do cesty vstoupit životní láska.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Vaše nespokojenost se svým životem pramení především z toho, že se příliš snažíte vyhovět ostatním. Nyní je ale čas myslet také na sebe. Nebojte se říci, co chcete, nebojte se odmítnout vše, co vám vadí, co vás již nenaplňuje. Vaše aura se rozzáří a přesvědčit okolí o důvodu svého postoje nebude vůbec nic těžkého.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Spolupracujte s ostatními, poraďte se, pokud si nebudete vědět rady. Stále platí, že více hlav více ví. Nemusíte se nutně držet názorů ostatních, ale každá rada vám otevře nové poznání. Pak bude snadné vybrat právě to, co je pro vás nejlepší. Pamatujte, že neřešitelná situace neexistuje, jen chce svůj čas.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504774
DnesDnes406
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3026
Tento měsícTento měsíc16120

Partnerské weby

apartman banner