legs 434918 960 720BERAN: Prožíváte možná protichůdné pocity. Nejraději byste vyrazili do společnosti, ale tělo vám hlásí přetížení. Udělejte kompromis a s přáteli prožijte hezký večer doma.

BÝK: Udrželi jste

vyrovnaný rozpočet? Pokud ano, zasloužíte si malou odměnu. Kupte si něco hezkého na sebe, dojděte si na masáž nebo ke kadeřnici/ k holiči.

BLÍŽENCI: Vyrazte do společnosti a obklopujte se lidmi, s nimiž je vám dobře. Dnešek družení vyloženě přeje a uvolnění a zábavu si vrchovatě zasloužíte.

RAK: Pokud plánujete nějaké větší nákupy, nemusíte se dnes bát. Koupíte smysluplnou věc a neměla by mít žádné skryté vady.

LEV: S otázkami, jak zabezpečit rodinu a sami sebe, si nemusíte dělat starosti. Planetární konstelace vám přeje, paní Štěstěnu máte na své straně.

PANNA: Není vyloučeno, že se vám dostane pochvaly, případně uznání, jež vás bude motivovat k ještě větší aktivitě. ♥ Nevíte, jak jednat ve věcech lásky? Nejlépe vám poradí vnitřní hlas, intuice.

VÁHY: Neztrácejte ze zřetele své cíle, i když podmínky pro to, abyste se posouvali na kariérním žebříčku výš, nejsou nejpříznivější. ♥ Připadá vám láska fádní? Změňte to!

ŠTÍR: Nemusí být každý den mimořádně úspěšný. Někdy stačí malá změna, abyste se cítili vykolejení. ♥ Ne všechno bude v lásce naprosto v pořádku.

STŘELEC: Méně přemýšlejte o budoucnosti, spíše se soustřeďte na to, co je třeba řešit nyní. ♥ Nebojte se učinit první krok.

KOZOROŽEC: Máte možnost docílit všeho, oč usilujete už delší dobu. Planety jsou na vaší straně a zaručují vám úspěch. ♥ Platí to i pro lásku.

VODNÁŘ: Moc na sebe neupozorňujte, nesnažte se prosadit za každou cenu. Vězte, že dnes uspějete především díky týmové práci.

RYBY: Vaše fyzické síly sice zregenerovaly, ale mysl se vám nejspíš bude toulat bůhví kde, jak se říká. Tak pozor na úrazy a nehody.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504806
DnesDnes438
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3058
Tento měsícTento měsíc16152

Partnerské weby

apartman banner