Kamenná bránaBERAN: Dnešek by vás neměl ničím překvapit. I tak se ale raději nepouštějte do složitých debat a raději přijměte roli posluchače.

BÝK: ♥ Ve vztazích dnes

můžete zažít nepříjemné napětí. Zkuste se tedy raději stáhnout a být pro tentokrát spíše pozorovatelem dění.

BLÍŽENCI: Pomineme-li výměnu názorů s někým blízkým, čeká vás úspěšný den. Práce, kterou dnes odvedete, bude viditelná.

RAK: Udělejte si inventuru účtů. Pokud jste dobře hospodařili, měli byste mít přebytek. Můžete se odměnit nějakou maličkostí.

LEV: Ne všechno urychlíte, okamžitě sprovodíte ze světa. Chce to více trpělivosti, netlačte zbytečně na pilu. ♥ Rodinnému a partnerskému soužití hrozí menší krize.

PANNA: Dnes pocítíte příjemnou vlnu podpory a pochopení od člověka, od něhož byste to vůbec nečekali. ♥ V lásce vás okolnosti mohou dohnat k improvizaci, vypadá to na změnu plánů.

VÁHY: Nejsou vaše pocity nejlepší, když se postavíte ráno před zrcadlo? Přece víte, na čem musíte zapracovat, abyste byli spokojenější. Dejte si rozumné předsevzetí.

ŠTÍR: Pod vlivem planet začnete přemýšlet nad věcmi, které jste dost podceňovali. Zjistíte, že se v životě stále něco mění a potřebujete se přizpůsobit nové situaci.

STŘELEC: Konstelace vás budou nutit o cosi bojovat, dejte si pozor na to, kde a za jakých okolností. Nesnažte se takzvaně hlavou prorazit zeď.

KOZOROŽEC: Je skvělá doba k tomu užít si rodinu a rodinné zázemí, navštívit blízké a potěšit je. ♥ Můžete urovnat i vztahy, které tak trochu skřípaly.

VODNÁŘ: Aspekty se nestaví moc příznivě k uzavírání obchodů a smluv, stejně tak raději počkejte s prodejem či nákupem nemovitostí.

RYBY: I když je před víkendem, zohledněte povinnosti před zábavou. Mnohé totiž můžete zvládnout. ♥ Žárlivost poroste.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454482
DnesDnes516
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2389
Tento měsícTento měsíc5428

Partnerské weby

apartman banner