1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Můžete se posunout o kus dál, začít si skutečně plnit své nejtajnější sny, ale jste připraveni pro to také něco udělat? Zvažte všechny možnosti, aktivujte svou vnitřní sílu a dejte do pohybu

potřebnou energii. Pomůže vám jít vpřed i tehdy, budete-li vyčerpaní a bez elánu.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Buďte pozitivní, události kolem vás se dají do pohybu. Budete muset občas reagovat co nejrychleji, jen s čistou hlavou a beze strachu ale neuděláte chybu. Když už náhodou z cesty sejdete, pamatujte, že na blízku jsou přátelé, blízcí lidé. Pomohou vám a nebudou za to nic žádat.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Lidé kolem vás se stanou čitelnější, budete vědět, co od koho můžete čekat, odhalíte případné nepřátele. Rozlučte se se s vztyčenou hlavou se všemi, kteří se vám snaží škodit nebo vám už nemají co dát. Nebojte se určit jasná pravidla, jde přece o vás. Nezapomínejte odpočívat a dobíjet energii.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Na ostatní tolik nespoléhejte, aktivujte své vlastní síly. Nebojte se dát na získané zkušenosti, životní moudrost, které jsou jen vaše. Máte potřebnou energii, najděte i svůj skrytý potenciál a dovednosti. Ty, o kterých již víte, využijte co možná nejlepším způsobem. Ohromíte okolí i sebe.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

I když máte pocit, že jste na samém vrcholu, že jste došli na konec své cesty, opak je pravdou. I v případě, že se vám nedaří, se nejedná o setrvalý stav. Před vámi se objeví zcela nová cesta, nové možnosti. Dobře se dívejte kolem sebe, bude jich mnoho, jen je potřeba vybrat tu správnou.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nebojte se rozloučit se vším, co již není funkční, co vám nepřinese do budoucna žádný užitek. Jen tak se dostanete ze začarovaného kruhu a najdete novou sílu, novou chuť žít. Zamyslete se a řekněte si, co byste skutečně chtěli. Je na čase jít za svými sny a oprostit se od všeho, co vás brzdí.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Žádná překážka pro vás nebude nezvládnutelná, neboť váš patron nad vámi bdí, je rozhodnutý vám pomoci. Máte skvěle postavený týden, kdy vám přeje snad vše kolem. Měli byste ale vyšším silám také pomoci, například tím, že dáte na svoji intuici. Nezapomeňte být pokorní a za vše poděkovat.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Obklopujte se lidmi, samota je sice skvělá pro uspořádání myšlenek, ale nyní je čas být ve víru událostí a seznamovat se. Potkáte důležité osobnosti, které vám mohou pomoci s tím, s čím nejvíce potřebujete. Můžete si do budoucna výrazně polepšit, nic vám totiž nestojí v cestě.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Vše, co do okolí vyšlete, se vám zase vrátí. Jak praví jedno indiánské přísloví - pokud do stanu přineseš hořící větev, nestěžuj si na dým. Obklopte se pohodovými lidmi, myslete pozitivně, vysílejte lásku do okolí i tam, kde si myslíte, že je zbytečná. Nejspíš totiž budete překvapeni výsledkem.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Každou porážku berte jako výzvu pro nová dobrodružství. Život nepřináší jen potěšení, na druhou stranu, komplikujeme si ho jen my sami. Pokud se budete umět povznést nad vše, co se nepodařilo, situace se rychle uklidní a před vámi se objeví zcela nová a lepší cesta k dalšímu cíli.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Nemusíte nutně táhnout hned do boje, tasit zbraně jen proto, že se cítíte ohroženi. Vytvoříte tak jen další a mohutnější nepřátelskou atmosféru a začnete se točit v kruhu. Dávejte energii jen tam, kde víte, že se vám vrátí a hlavně - jen do pozitivních věcí. Nezapomínejte na pokoru a vděk.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

To, že jste momentálně na vrcholu, neznamená, že vládnete všemu a všem. Arogance a povýšenost by vám mohly zkazit dny příští. Na to si dávejte pozor. Pokud k vám někdo vzhlíží, vidí ve vás vzor, nezklamte jej a ukažte, že dokážete být uznalí a umíte pomáhat druhým.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2458038
DnesDnes469
VčeraVčera695
Tento týdenTento týden1164
Tento měsícTento měsíc8984

Partnerské weby

apartman banner