2745vhledyBERAN: Vaše špatná nálada může souviset i s oslabením organismu. Nezapomínejte na prevenci a tělu dopřejte dostatek vitaminů.

BÝK: Buďte

tolerantní k chybám druhých. Uvědomte si, že i vy nějaké nedostatky máte a chcete, aby vás okolí bralo i s nimi.

BLÍŽENCI: Pěší výlet se dá příjemně absolvovat i v podzimním počasí. Jen se teple oblečte a můžete čerpat ze zázraků, které potkáte.

RAK: Pro okolí jste v posledních dnech okouzlující. Vyzařuje z vás totiž spousta energie a vaše projevy náklonnosti nejsou bez odezvy.

LEV: I když vás bude někdo lákat a přesvědčovat o výhodnosti nějaké koupi či prodeje, naslouchejte zdravému rozumu a intuici. ♥ Jděte hezkým věcem naproti.

PANNA: Budete mít tendenci omlouvat se za něco, na čem nemáte žádný podíl. Buďte sebevědomější a nesnažte se zasahovat do věcí, které se vás netýkají.

VÁHY: Jste na sebe nesmírně nároční, ale vaše odvaha riskovat, vycházet vstříc novým výzvám, se vám dnes vyplatí. Paní Štěstěnu máte na své straně, a to i v lásce.

ŠTÍR: Občas člověk musí uznat, že chyboval. Pokud jste se dopustili přešlapu, omylu, raději nezapírejte. ♥ Díky lásce vnímáte svět kolem sebe přes růžové brýle.

STŘELEC: Pozor na informace, které se k vám budou dostávat. Ne všechny jsou vyloženě negativní, přestože to teď tak vypadá.

KOZOROŽEC: Pozor na zdraví, nezdržujte se nikde, kde máte možnost chytit nějaký virus. Rozhodně se věnujte prevenci, bez dostatku vitaminů se neobejdete.

VODNÁŘ: V zaměstnání i při úředních jednáních se může negativně projevit nervozita, která doslova visí ve vzduchu. ♥ Kroťte emoce.

RYBY: Dnes žádné utrácení, s penězi nakládejte velmi uvážlivě. Obvykle máte dobrý odhad, ale teď na něj spoléhat nemůžete.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2449885
DnesDnes300
VčeraVčera531
Tento týdenTento týden1916
Tento měsícTento měsíc831

Partnerské weby

apartman banner