1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Trochu bude váznout komunikace. Mohou se tak přiostřit nejen vztahy mezi partnery, ale i mezi blízkými obecně. Méně prosazujte své vlastní názory a vyslechněte si ostatní. Také

mají na srdci nějaké bolístky. Jen tak můžete najít kompromis a pochopit ty druhé, jen tak dojdete klidu.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Dostanete-li se do ubíjejícího stereotypu, hledejte vzpruhu. Potřebnou energii dobijete v přírodě, pochopení a souznění najdete hlavně u partnera. Domácí mazlíčci vás uklidní. Vždy je možnost si nějak vyčistit hlavu a najít nové svěží nápady. Vaši blízcí vám pomohou dostat se ze začarovaného kruhu.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Nastává trochu nestabilní a více emocionální období. Vše moc prožíváte, starosti druhých si moc připouštíte a berete k srdci. Otázkou je, zda si vše, do čeho se vrháte, zaslouží vaši pozornost. Zkuste se nad některé situace povznést, nechte občas něco proběhnout, aniž byste zasahovali.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Můžete se radovat z klidného prostředí, stabilního zázemí. Nic ale není samozřejmost, na všem je potřeba neustále pracovat, aby vaše základy zůstaly pevné. Věnujte blízkým dostatek svého času, své lásky, ukažte, jak moc si vážíte všeho, co máte. Odměnou vám bude pohoda a pocit klidu.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Pokud se cítíte znepokojeni, jste nervózní, máte dokonce blízko k depresím, promluvte si s každým, kdo má s vaším stavem něco společného. Jen tak se doberete nějakého vysvětlení, kolem vás se pročistí vzduch a napětí zmizí. Tentokrát si nic nenechávejte pro sebe, je třeba se vypovídat.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Nebojte se změn, dejte svému životu zcela nový rozměr. Pokud plánujete založit rodinu, je nejlepší doba. Jestli chcete změnit práci, bydlení, měli byste podniknout konkrétní kroky. Pocity nutnosti změn nejsou náhodné, proto dobře naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Bez obav jděte za svým cílem.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Potkáte důležitého člověka, nezadaní se mohou dokonce konečně dočkat životního partnera. Samota vám sice dává možnost uspořádat si myšlenky, naučit se žít sami se sebou, ale nyní je čas vyjít na světlo a setkávat se s novými lidmi. Najdete spřízněnou duši, úžasného kamaráda či milence. Nezahoďte tuto šanci.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Lidé kolem vás se mohou chovat podivně, setkáte se možná i s intrikami. Může se stát, že vás zklame člověk, od kterého byste to nejméně očekávali. Držte se zpět, ovládejte své emoce, to vše k životu patří. Podle všeho vám osud naznačuje, že je potřeba se konečně s něčím rozloučit a dát prostor novým směrům.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Kolegové v práci budou příjemní a milí, vše vám půjde od ruky velmi snadno. Právě na pracovním poli můžete zazářit a ukázat, co vše ve vás je. Pozor ale, aby vám nestouplo příliš sebevědomí a pamatujte na všechny, kteří stáli při vás. Měli byste umět vrátit vše, čeho se vám právě dostává.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Pokud plánujete cesty, je nyní ta nejlepší doba. Poznáte nové lidi, místa. Váš každodenní streotyp se obohatí o nevšední zážitky, přijdou nové nápady. Můžete dát svému životu zcela nečekaný směr. Nezůstávejte tedy doma a vydejte se za dobrodružstvím. Máte před sebou hodně zajímavé dny.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Z vašeho života může odejít důležitý člověk. Může to být rozchod s partnerem, přítelem či kolegou. Nic ale nekončí, ba právě naopak, něco nového začne. Dostanete tak možnost dát prostor dalšímu důležitému člověku, který vám nabídne i zcela nový pohled na svět. Budete zase šťastní a spokojení, jen se nebraňte změně.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Kolem vás je klid a naprostá pohoda, což se ovšem může ze dne na den změnit. Buďte připravení a pamatujte, že nic není samozřejmé. Jen tak se budete rychle orientovat ve vzniklé situaci a najdete optimální způsob řešení. Brzy se vše zase uklidní a vy budete dokonce za toho rozumného a flexibilního člověka.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2454609
DnesDnes643
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2516
Tento měsícTento měsíc5555

Partnerské weby

apartman banner