1146anděl1Beran – ochranný anděl Gabriel

V jedné pro vás srdeční záležitosti byste neměli být přehnaně optimističtí. Udržujte si nadhled a buďte ochotní přijímat situace takové, jaké skutečně jsou. Přes růžové brýle nevidíte některé důležité aspekty vašeho

konání. Znamená to jediné – sestupte zpět na zem a nenechte se obluzovat medovými řečmi člověka, který myslí jen na svůj prospěch. Někdy je sice hezké snít, ale nyní byste mohli přijít o iluze a možná nejen o ně. Zdržte se proto i svěřování informací, které by mohl nečestný člověk zneužít. Myslete na to, že mlčeti je zlato.

Býk – ochranný anděl Rafael

Nenechte se zaskočit možnými změnami v zaměstnání či ve vztazích, reagujte pohotově, vsaďte na svou intuici a vše zvládnete bez problémů. Čím otevřenější všemu novému budete, tím lépe se dokážete poprat i s případnými komplikacemi, které mohou nastat. Nemusíte mít obavy, nepůjde o nic vážného. Důležitá nyní bude hlavně komunikace s okolím, které je vám nakloněno. Volte vždy co nejdiplomatičtější formu a zapomeňte na silácké řeči. S těmi byste se nyní daleko nedostali. S podporou andělských ochránců vše zvládnete.

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Vrhněte se do nových plánů a aktivit. Koncem listopadu si pravděpodobně budete ujasňovat svůj postoj v partnerských vztazích - s kým nebo kde chcete žít. Kvalita partnerství pro vás bude důležité téma k přemýšlení díky konstelaci planet. Nedělejte však ukvapené závěry, nehrňte se do ničeho po hlavě. Potřebujete čas na to, abyste si srovnali myšlenky a zapátrali v minulosti po případných chybách, kterých jste se dopustili. Kdo hledá nového partnera, dostane možnost kolem půlky prosince, kdy na vztahy budou výrazněji působit planety.

Rak – ochranný anděl Michael

Vyjasněte si co nejdříve, s kým chcete trávit volný čas a koho chcete mít po svém boku. Nastavte nová pravidla a nevyhovující vztahy ukončete dříve, než vás budou zbytečně zatěžovat. Co nemá budoucnost, je potřeba nyní rázně skončit. K řešení totiž přijdou jiné záležitosti týkající se vyřizování nějakých restů na úřadech nebo v peněžních ústavech. Nezapomněli jste na něco? Pro jistotu si projděte diář a všechny uložené dokumenty, jestli nenajdete nějakou odloženou platbu. Ještě se dá vše napravit, jen jednejte rychle.

Lev – ochranný anděl Uriel

Využijte tohoto období a dotáhněte do konce záležitosti, které jste odkládali. Máte všechny předpoklady, abyste smazali staré resty a mohli začít přemýšlet o nových aktivitách. Pokud jste zadaní, měli byste vyvinout větší aktivitu v případě, že se váš vztah dostal tzv. do slepé uličky. Řekněte, co cítíte, co byste chtěli, a uvidíte, že se začnou dít neuvěřitelné věci. Dejte prostor také svým emocím a předveďte, jak dokonalí a charismatičtí umíte být. Tedy pokud chcete. Přidáte-li nějaký ten romantický výlet nebo dárek, vše se v dobré obrátí.

Panna – ochranný anděl Azrael

Více se budete zabývat penězi a majetkem. Tyto dny prověří, jak jste na tom s finanční „gramotností“. Pod vlivem planet se otevře téma smluv a dohod ve finančním nebo úředním sektoru. Sdílený majetek s další osobou či institucí bude třeba dát do pořádku, jelikož zde přijdou nějaké změny. Pokud je toto téma pro vás španělskou vesnicí, jak se říká, obraťte se bez meškání na odborníky. Jinak vás zbytečně čekají bezesné noci a ještě horší rána. Je potřeba, abyste i přes myšlenky na finance nezapomínali na své zdraví.

Váhy – ochranný anděl Ariel

Ne všechny osoby ve svém okolí musíte mít rádi, ale ve vašem zájmu by mělo být, abyste s některými lidmi vycházeli bez konfliktů. Uvidíte, že v budoucnu takový přístup oceníte. Prostě se chovejte slušně a nepouštějte se do žádných zbytečných střetů a žabomyších válek. Toto období může přinést nějaké mírné zdravotní obtíže, proto nezapomínejte odpočívat a především přizpůsobte jídelníček chladnějším dnům. Vyhněte se tučným potravinám, raději sáhněte třeba po osvědčené červené řepě. Také více pohybu vám neuškodí.

Štír – ochranný anděl Vasanta

Do vašeho života vstoupí někdo důležitý, kdo ovlivní vaše budoucí kroky. Připravte se na to, že najednou objevíte krásy života, které jste doposud neznali. Není třeba se držet zpátky, užívejte si všeho, co vám život přinese. Jediné, na co byste měli myslet, je vaše zdraví. Jak praví lidové přísloví – všeho s mírou. I bujaré veselí by mělo mít své hranice, ačkoli půjde o oslavy něčeho významného. Jinak by se mohlo stát, že vás začne trápit žaludek, žlučník nebo slinivka. Možná byste mohli pro začátek nahradit kávu bylinkovými čaji.

Střelec – ochranný anděl Ull

Jste sice spokojeni, ale kdosi vás navádí a tlačí do změny, která by nemusela být pro vás pozitivní. Než přistoupíte k nějakým opravdu zásadním krokům, vše si řádně rozmyslete. Nemusely by se vám totiž vyplatit a konečné důsledky byste nakonec nesli jen vy. V půlce prosince už byste podle planet měli mít jasno v tom, o co vlastně ve své podstatě šlo. Zařiďte se podle toho a hlavně se vyvarujte zbytečně ukvapených reakcí. Raději počítejte do deseti, než pronesete svůj soud nebo kritiku, neboť by se vám vše mohlo vrátit jako bumerang.

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Lidé, kteří vás zklamou, budou muset odejít z vašeho života. Bude to nezbytné, neboť by vám mohli zkomplikovat život. Planety ukazují na postranní úmysly někoho, kdo se po delší dobu tvářil jako blízký člověk. Vsaďte tentokrát na intuici, ta vám napoví, kde hledat zradu. Pak jednejte rázně, ale slušně. Být nad věcí se totiž vyplácí. A to nejen pro to, že dokážete, že jste silnější, ale hlavně z důvodu další případné vzájemné komunikace. Nezapomeňte, že chybami se člověk učí. A to nejen vy, ale i ti ostatní z vašeho okolí.

Vodnář – ochranný anděl Benten

Vlivem konstelací možná nepůjde vše tak hladce, jak byste si přáli, což způsobí určité rozčarování u vašich blízkých. Není vyloučeno, že na přetřes přijde také bydlení, nebo případná změna s ním související. Důvody mohou být různé, projeví se i nějaké nedořešené záležitosti z minulosti. Na druhou stranu můžete očekávat dobré zprávy v oblasti financí. Mělo by se vám dařit všude tam, kde využijete svých zkušeností a spolehnete se na osvědčené přátele nebo kolegy. Nebojte se i mírného risku, máte na své straně nejen planety, ale i andělské ochránce.

Ryby – ochranný anděl Sila

Nepříjemné pocity, že nejdete kupředu, jsou oprávněné. Vaše stagnace může plynout z dojmu, že vše běží tak, jak jste si před časem naplánovali. Ale to už dávno není pravda a navíc bez vašeho přičinění se nic nezmění. Měli byste využít příznivé konstelace planet a „prohlédnout“. Máte k tomu všechny příznivé faktory, včetně podpory vašich andělských ochránců. Vše, co nyní změníte, bude znamenat do budoucna obrovský posun k lepšímu. Hlavně se nesmíte bát odhodit zátěž, která vás brzdila. To bude právě teď více než nutné.

(rox)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2504785
DnesDnes417
VčeraVčera601
Tento týdenTento týden3037
Tento měsícTento měsíc16131

Partnerské weby

apartman banner