dtskBERAN: Pokud můžete, odjeďte do neznámého prostředí. Víkendový wellness pobyt by byl v současné situaci nejlepší volbou.

BÝK: Nespoléhejte na

rady druhých. Velká životní rozhodnutí musíte dělat vždy sami za sebe. Jakoukoli změnu dobře promyslete.

BLÍŽENCI: Mezi přáteli se vám podaří urovnat jedno velké nedorozumění. Víte dobře, že pravda nikdy není jen na jedné straně.

RAK: ♥ Často myslíte na pohodlí druhých. Nezapomínejte však ani na sebe. Když budete spokojení vy, budou i vaši blízcí.

LEV: Měli byste být ve skvělé kondici, s lehkostí budete zvládat úkoly, kterými vás dnešek zahrne. ♥ Příznivý čas pro randění, nové známosti, lásku.

PANNA: Jste ve skvělé fyzické i duševní kondici. Vypadá to, že pro někoho budete velmi důležití a nepostradatelní. ♥ Vaše štěstí a pocit radosti jsou záviděníhodné.

VÁHY: Hvězdy naznačují, že byste měli být úspěšní ve všem, do čeho se pustíte. Podaří se vám snadno přesvědčit každého, s nímž potřebujete spolupracovat.

ŠTÍR: Dnes můžete počítat s přízní paní Štěstěny. V žádném směru by vás neměla zarmoutit. ♥ Také srdeční záležitosti půjdou jako po másle. Známost pro svobodné Štíry je na obzoru.

STŘELEC: Zkuste si splnit nějaké tajné přání, vše vám bude vyloženě hrát do karet. Nemyslete tolik na budoucnost, žijte přítomností.

KOZOROŽEC: Je skvělý čas na to vyrazit odpoledne někam s rodinou. Podnikněte výlet, nebo jen obyčejnou procházku v přírodě. Neskutečně vás to nabije.

VODNÁŘ: Nebojte se předvést své schopnosti a znalosti, uplatnit klady svého charakteru. ♥ V lásce můžete prožít nějaké zklamání.

RYBY: Do určitých záležitostí zavane svěží vítr, cosi se začne vyvíjet pozitivním směrem. ♥ Zajímejte se o starosti partnera.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2729166
DnesDnes66
VčeraVčera451
Tento týdenTento týden1044
Tento měsícTento měsíc18478

Partnerské weby

apartman banner