1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Pokud se cokoli v minulosti nepodařilo, na sebelítost není prostor. Postavte se co nejrychleji zpět na nohy a přemýšlejte. Minulost vám zcela jistě i něco dala, nejen vzala. Do vašeho života jednoduše

již něco nepatří. Rozlučte se a poděkujte za tyto chvíle. Nyní je čas dát prostor všemu novému.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Buďte opatrní, půda pod vámi je poněkud nestabilní. Našlapujte opatrně, ale zároveň to, co se za vámi má zbořit, by stejně nemělo budoucnost. Ošemetný úsek cesty pak projdete v naprostém klidu a pokrčíte rameny nad vším, co zmizí. Dívejte se více do budoucnosti, tam je cíl. Pomůže vám váš totemový patron.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Dostanete-li se do potíží, zmobilizujte všechny své síly, aktivujte znalosti. Spoléhejte tedy hlavně na sebe. Máte dostatek všeho, co potřebujete k překonání veškerých překážek. Za svými rozhodnutími si stůjte, neměňte názory jen proto, že se nelíbí ostatním. Pak můžete snadno zvítězit nad překážkami.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Abyste se mohli dobře orientovat v cizím prostředí, je také potřeba se dobře dívat. Občas jste totiž příliš zahledění do sebe. Pak vám unikají nejen detaily, ale i zásadní informace a věci, bez kterých se nemůžete pohnout dopředu. Zahoďte na chvíli své silné ego, jinak neporozumíte řeči těla ostatních.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Zbytečně vás ovládá strach, bojíte se, že přijdete o pevné body ve svém životě. Ale tak to nefunguje, musíte si říci, jaké jsou vaše přednosti a čím jej přemůžete. V případě obav sáhněte po duchovní literatuře nebo se obraťte na moudré starší přátele, kteří si budou vědět rady. A bedlivě jim naslouchejte.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Věnujte se hlavně těm, které máte rádi a jimž důvěřujete. Právě mezilidské vztahy můžete nyní velmi posílit, urovnat vše, co se pokazilo v minulosti. Odpusťte tam, kde jste zahořkli, buďte vstřícní tam, kde dříve vládl chaos a zmatek. Kolem vás se rozhostí láskyplné prostředí s těmi, kteří vás milují.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Dívejte se na svět více pozitivně, přestože se kolem vás rozprostírá spíše chaos. Každý je strůjcem svého osudu a určitě i vy děláte chyby. Postačí, budete-li si je umět přiznat. Poznáte, že některé situace můžete změnit, že máte svůj osud ve svých rukou. Udělejte se konečně šťastnými.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Víte dobře, kde je pravda, je jen nutné se přestat zabývat vším, co ji zakrývá. Její odhalení vám pomůže vnést konečně světlo do života. Bude nutné si sáhnout do svědomí, přiznat si, kde vy sami máte skryté rezervy a co vše můžete zlepšit. Vesmír vám přináší do cesty zajímavou nabídku.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Ujasněte si, co pro vás štěstí skutečně znamená, jen tak si je uchováte trvale. Navíc možná zjistíte, že se jedná o stav mysli. Tím spíš pak této mety dosáhnete. Pročistěte si častěji hlavu, hledejte klid, který najdete v přírodě. Zde dobijete nejen energii, ale budete mít možnost nahlédnout hluboko do svého nitra.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Týden bude ve znamení lásky a poznávání nových lidí. Nezadaní mohou dokonce potkat životního partnera. Ti, kteří již vztah mají, na něm mohou hodně zapracovat a dát mu tak zcela nový směr. Samota je sice úžasná, dává nám možnost poznat se, ale nyní vyhledávejte společnost.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Otevřete se všemu, co vás naplňuje a dává vám pocit radosti, ale i tomu, co vám brání se posunout dál. Zdokonalíte se, získáte správný životní nadhled. Může se z vás stát neporazitelná osobnost, která se umí dokonale ovládat i jednat. Neodmítejte pomoc ostatním, vše se vám v dobrém vrátí.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Neobracejte se k ostatním zády a bude-li ve vašich silách pomoci, udělejte to. Nejen, že tak získáte nové přátele, ale v budoucnosti se i vy budete moci obrátit na dobré lidi. Ale nedělejte to jen z povinnosti nebo proto, že se to od vás očekává. Vždycky máte možnost volby a je jen na vás, kde a kdy se budete angažovat.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451261
DnesDnes358
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3292
Tento měsícTento měsíc2207

Partnerské weby

apartman banner