2745vhledyBERAN: Můžete se těšit z přibývajících sil. Díky tomu budete mít i více chuti zahájit nové projekty v práci či v soukromí.

BÝK: ♥ Podpořte

partnera. Možná čeká na vaše pohlazení a potřebuje se vypovídat ze všeho, co ho trápí. Dobře naslouchejte.

BLÍŽENCI: Buďte aktivní nejen v práci, ale i v soukromí. Zkuste se naučit aktivně odpočívat. Návštěva kina nebo divadla vás potěší.

RAK: Kolem vás se začínají dít i méně příjemné věci. Je to přirozený běh života. Nenechte se vykolejit a to co jde, rovnou řešte.

LEV:  Říká se, že kdo nic nedělá, ten nic nezkazí. Před vámi se rýsuje nový projekt, zajímavá aktivita. S jistou vynalézavostí a rafinovaností se můžete stát neporazitelnými vítězi.

PANNA: Nemáte důvod mračit se na svět. Nenechte si vzít dobrou náladu škarohlídy, věčnými pesimisty. ♥ Dobře po duši i po těle vám bude po boku Štíra a Panny.

VÁHY: Dnes vám rozhodně nebude scházet sebevědomí. Máte-li před sebou podpis důležité smlouvy, nastartování slibného byznysu, mělo by to jít správným směrem.

ŠTÍR: Pozor na pomluvy, intriky nikomu nepomohou. Snažte se být nestranným pozorovatelem, do žádných řečí se nezapojujte. ♥ Neutrální den.

STŘELEC: Dnešek může být velmi zajímavý v oblasti financí. Dbejte ale na to, abyste měli dostatek informací. Máte možnost získat zajímavou nabídku.

KOZOROŽEC: Dnešní události se mohou jevit poněkud rozporuplně, udržujte si proto dostatečný nadhled. Nenechte se strhnout k plané diskuzi.

VODNÁŘ: Dojednávejte a dokončujte, co je třeba, neztrácejte čas. ♥ Ve vašem okolí je osoba, která k vám chová sympatie.

RYBY: Konstelace hovoří o nějakém daru, přínosu do vašeho života. Možná najdete cosi ztraceného, můžete se uzdravit…

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451245
DnesDnes342
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3276
Tento měsícTento měsíc2191

Partnerské weby

apartman banner