1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Nemusíte se podřizovat druhým, abyste se jim zavděčili. Nemůžete totiž uspokojit všechny kolem sebe. Zaměřte se sami na sebe, na to, co vlastně chcete a jaký je

váš sen. Nikdo za vás nic nerozhodne, tedy pokud mu to nedovolíte. Váš totemový patron vám radí, abyste vzali svůj život do svých rukou.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Ve vztazích může dojít k jistému napětí, hádkami ale nic nevyřešíte, jen vytvoříte další kruh nedorozumění. Buď se stáhněte zpět a vyhledávejte samotu, nebo se postavte do role pozorovatele a nechte vše samovolně proběhnout. Mnoho se toho vyřeší i bez vaší urputné snahy vše řídit.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Podaří se vám vše, na co sáhnete, ale měli byste nyní spoléhat hlavně na sebe. Zkuste se pustit do práce tam, kde víte, že máte rezervy, a pamatujte, že není nutné, aby vám někdo našeptával nějaké rady. Na konci vašeho snažení bude pocit jistoty a uspokojení. Můžete se pak vydat na nějakou cestu za dobrodružstvím.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Připravte se na jednání, které nemusí být příjemné a jeho vývoj také nebude podle vašich představ. Nehádejte se, nepodléhejte emocím. Snažte se v klidu vysvětlit, co máte na srdci, co si myslíte. Nakonec budete vyslyšeni. Je ale potřeba ukázat nadhled a také snahu domluvit se na přijatelném kompromisu.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Očekávejte spoustu zajímavých zpráv a překvapení, i když nějak převratná nebudou. Jenže malé věci vždy předchází těm velkým. Buďte pozorní, objeví se mezi nimi něco, co vám může dokonce změnit život. Přistupujte ke všemu pozitivně a s pokorou. Pak dojdete zasloužené odměny.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Máte před sebou složitější období, kdy se na vás budou obracet ti, kteří si nevědí rady se spoustou zapeklitých situací. Mnozí k vám mají velkou důvěru, což s sebou ale nese i jistou zodpovědnost. Vaše rady budou mít váhu, proto pozor, jaká zvolíte slova. Řiďte se svým srdcem, zcela jistě vám dobře napoví.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Očekávejte změny, mohou mít jak zásadní, tak drobnější charakter. Nebraňte se ničemu, co přichází, protože osud vás zve k cestě, po které se máte vydat. Pokud si přijdete ztracení, obraťte se na svého totemového patrona, poproste jej o pomoc a on vás vyslyší. Pomohou také meditace v přírodě. I tam lze nalézt odpovědi.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Očekávejte citové vzplanutí, které vás může hodně překvapit. Do vašeho života vstoupí hodně důležitý člověk a nemusí se nutně jednat o zcela novou tvář. Může jít jak o milenecký vztah, tak o velké přátelství. Oddejte se všemu, co přijde, můžete si užít velmi zajímavé období plné lásky a pochopení.

Sova (23.11 - 21.12.)

Jestli se vám zdá, že jste zabředli do stereotypu, máte dvě možnosti - buď se vzepřete a začnete měnit vše, co vás nudí, nebo si užijete klid, který s sebou každodenně stejné situace nesou. Pokud nevíte, co máte dělat, naslouchejte bedlivě hlasu svého srdce. Tam získáte zásadní odpovědi.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

City i emoce se mohou měnit, dostanete se tak snadno do psychické nerovnováhy. Všeho lze ale využít pro svůj vlastní prospěch. Pokud se dostaví stavy nechuti až melancholie, odejděte do ústraní a zvolte procházky v přírodě. Až se vše uklidní, využijte následného skvělého období pro upevňování stability.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Jste-li zadaní, podporujte svého partnera, on na oplátku bude stát na vaší straně. Pokud jste nezadaní, ještě chvíli v tomto stavu vydržte. Čas na seznámení ještě nenastal, užívejte si tedy svobody. Podle planet se máte nyní věnovat zcela jiným věcem než svým citům. Dočkáte se, nyní věnujte energii práci, koníčkům.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Ve vašem okolí se mohou objevit zdánlivě bezcitní lidé. Občas budete přemýšlet, proč mají někteří místo srdce kámen. Jste ale jen dost přecitlivělí a vše můžete prožívat více než kdy jindy. Svého rozpoložení využijte tam, kde máte zázemí. Máte možnost pro své blízké vybudovat krásné a pohodové prostředí.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2506755
DnesDnes594
VčeraVčera630
Tento týdenTento týden594
Tento měsícTento měsíc18101

Partnerské weby

apartman banner